Обсяг транзакцій у мережі Біткоїна перевищив $100 трлн

Обсяг транзакцій у мережі Біткоїна перевищив $100 трлн

Це дані Glassnode, а реальний обсяг платежів може становити приблизно $7,3 трлн.

Сумарний обсяг транзакцій у мережі Біткоїна за весь час його існування подолав позначку у $100 трлн. Про це у Twitter заявив аналітик ARK Invest Девід Пуелл.

Дані Glassnode
Дані Glassnode

Для підтвердження своїх слів він навів графік Glassnode, який одразу розкритикував.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

За словами Пуелла, дані Glassnode містять не лише обмін активами між двома людьми, а й транзакції між різними гаманцями, які належать одній особі. А реальний обсяг платежів становить приблизно $7,3 трлн.

«Притримайте коней, ковбої та ковбойші. Наведена інформація є просто орієнтиром і фактом, який не слід сприймати буквально. Для справжнього вимірювання сукупної економічної активності позначкою є цифра у $7,3 трлн», – підкреслив він.

Чому це все одно важливо

Попри різницю у зазначених цифрах, ця статистика може розглядатися як дуже важлива. Вона свідчить про безперервне зростання прийняття Біткоїна, який у перші дні свого існування розглядався виключно як мрія лібертаріанців.

Ринок біткоїна тепер сприймаються серйозніше у всьому світі й BTC все частіше використовується не лише фінансовими установами, а й урядами.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024