Обсяг транзакцій у мережі Біткоїна перевищив $100 трлн

Обсяг транзакцій у мережі Біткоїна перевищив $100 трлн

Це дані Glassnode, а реальний обсяг платежів може становити приблизно $7,3 трлн.

Сумарний обсяг транзакцій у мережі Біткоїна за весь час його існування подолав позначку у $100 трлн. Про це у Twitter заявив аналітик ARK Invest Девід Пуелл.

Дані Glassnode
Дані Glassnode

Для підтвердження своїх слів він навів графік Glassnode, який одразу розкритикував.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

За словами Пуелла, дані Glassnode містять не лише обмін активами між двома людьми, а й транзакції між різними гаманцями, які належать одній особі. А реальний обсяг платежів становить приблизно $7,3 трлн.

«Притримайте коней, ковбої та ковбойші. Наведена інформація є просто орієнтиром і фактом, який не слід сприймати буквально. Для справжнього вимірювання сукупної економічної активності позначкою є цифра у $7,3 трлн», – підкреслив він.

Чому це все одно важливо

Попри різницю у зазначених цифрах, ця статистика може розглядатися як дуже важлива. Вона свідчить про безперервне зростання прийняття Біткоїна, який у перші дні свого існування розглядався виключно як мрія лібертаріанців.

Ринок біткоїна тепер сприймаються серйозніше у всьому світі й BTC все частіше використовується не лише фінансовими установами, а й урядами.

Біржа Gemini залишає Нідерланди Біржа Gemini залишає Нідерланди Торгова платформа не змогла виконати вимоги місцевих регуляторів. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Послуга поки що доступна лише жителям США, але згодом перелік країн планують розширити. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Су Чжу затримали в аеропорту Сінгапуру під час спроби виїхати з країни. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023