Банк BNP Paribas інвестував у спотовий біткоїн-ETF

Банк BNP Paribas інвестував у спотовий біткоїн-ETF

Другий за величиною банк Європи відзвітував, що вклав $40 000 в IBIT від BlackRock.

Другий за величиною європейський банк BNP Paribas придбав акції фонду IBIT від керуючого активами BlackRock. Про це стало відомо після поданої до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) форми 13F, передає Bitcoin Magazine.

Згідно з законодавством, великі інституційні інвестори, які управляють понад $100 млн, повинні щоквартально розкривати свої активи у формі 13F. Після довгоочікуваного дебюту біткоїн-інвестори чекали на цю звітність, щоб дізнатися, які інституційні інвестори вкладають кошти у біржові біткоїн-ETF.

Попередні декларації за перший квартал 2024 року показали покупки з боку керуючих активами, сімейних офісів та банків, таких як Park Avenue Securities, Inscription Capital, Wedbush Private Capital та American National Bank.

Тепер до них приєднався BNP Paribas, другий за величиною банк Європи з активами в управлінні понад $600 млрд. Хоча інвестиції BNP у розмірі близько $40 000 в IBIT є відносно невеликими, проте для одного з найбільших банків Європи важливо, що він почав інвестувати в біткоїн через ETF.

Що думають експерти

На думку аналітиків, наступні заявки за формою 13F, які мають подаватися до 15 травня, можуть виявити значно більшу участь інституційних інвесторів у спотових біткоїн-ETF. Але вже сьогоднішній результат свідчить про все більше визнання біткоїна серед традиційних фінансових гравців.

Якщо більше великих банків і керуючих активами розкриють інформацію про свої інвестиції в біткоїн, це ще більше підтвердить, що головний цифровий актив є інвестиційним класом активів.

Прийняття біткоїна установами «старої гвардії» може стимулювати ширше визнання і додатковий приплив коштів у регульовані інвестиційні інструменти біткоїна.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Підвищення прозорості на ринку ETF

Для підвищення прозорості роботи спотових біржових біткоїн-фондів нещодавно компанія Hoseki розробила і представила інформаційну панель. Цей інструмент має забезпечити верифікацію біткоїнів, що знаходяться на зберіганні в емітентів спотових біткоїн-ETF та інших фінансових установ, в режимі реального часу.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024