Акції Bitdeer різко впали після розміщення на Nasdaq

Акції Bitdeer різко впали після розміщення на Nasdaq

Вихід на біржу виявився невдалим для майнінгової компанії.

Акції майнінгової компанії Bitdeer Technologies впали більш ніж на 35% після розміщення на Nasdaq 14 квітня 2023 року. Про це свідчать дані фондової біржі.

Після закриття вчорашнього біржового дня ціна однієї акції становила $6,41. За останню торгову сесію курс акцій майнера знизився ще на 4,3%. Наразі негативний тренд зберігається.

Акції Bitdeer різко впали після розміщення на Nasdaq
Динаміка акцій Bitdeer. Джерело: Nasdaq.

Менеджмент Bitdeer Technologies прийняв рішення про вихід на біржу і зміну статусу на публічну компанію після поглинання Blue Safari Group Acquisition Corp, що мала капіталізацію у понад $1 млрд.

Причина проблем компанії

Головною причиною зниження курсу стала незадовільна фінансова звітність Bitdeer. За підсумками 2022 року компанія зазнала збитків у $60,4 млн. Для порівняння, у 2021 році вона отримала прибуток у розмірі $82,6 млн.

Сукупні річні доходи компанії склали $333,3 млн, що на 15,6% нижче, ніж попереднього року. Загалом позитивні очікування інвесторів поки що не виправдовуються, що призводить до стрімкого падіння вартості акцій.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Ситуація в галузі

Попри проблеми Bitdeer, фінансовий стан більшості публічних майнерів стрімко покращується від початку року. Зокрема 20 майнінгових компаній продемонстрували зростання капіталізації у понад два рази. Лідером зростання став Core Scientific із динамікою у +455% вартості акцій.

Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Колишній британський прем'єр відмовився говорити зі скандальним журналістом після новин про смерть російського опозиціонера Олексія Навального. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Проєкт створює роллапи з нульовим розголошенням, які допомагають збільшити пропускну здатність блокчейну. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Довгострокові власники продали частину монет після перевищення цінового рівня у $50 000. Дмитро Харьков 22 лютого 2024