Акції майнінгових компаній почали стрімко зростати

Акції майнінгових компаній почали стрімко зростати

Публічні майнери надолужують втрачене через ведмежий ринок.

Від початку 2023 року акції 20 майнінгових компаній щонайменше подвоїли власну ринкову вартість. Про це повідомляє майнінг-аналітик компанії Luxor Джаран Меллеруд.

Лідером зростання став Core Scientific, акції якого здорожчали на 455%. Також високі показники продемонстрували Digihost, Cipher, Riot, Iris Energy та Marathon Digital, що додали 237-378% від початку року.

Акції майнінгових компаній почали стрімко зростати
Зростання акцій майнерів від початку року. Джерело: Hashrate Index.

Всі лідери, окрім Core Scientific, мають збалансовану структуру активів та досить низький процент позичених коштів. Також зростанню сприяють настрої інвесторів, які кардинально змінилися після виходу з ведмежого ринку.

Прогнози експертів

Більшість аналітиків вважає, що акції майнерів мають потенціал для подальшого зростання протягом цього року. Наприклад, Джаран Меллеруд передбачає, що BTC може додати ще близько 40% і досягти приблизно $42 000 до кінця 2023 року.

За такого сценарію акції публічних майнерів можуть злетіти щонайменше на 50%. До того ж Топ-5 лідерів, вірогідно, досягнуть показників у понад 150% підвищення їхньої ринкової вартості. Для порівняння: індекс Nasdaq додав лише 20% від початку року.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Складність майнінгу

Після останнього перерахунку складність майнінгу зросла ще на 2,2% і зараз становить 47,9 Т. Цей рівень відповідає новому історичному максимуму. На фоні підвищення ринкової вартості BTC темпи зростання складності майнінгу та хешрейту можуть пропорційно збільшитися.

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024