Складність майнінгу зростає

Складність майнінгу зростає

Зараз цей показник становить 47,89 T, тоді як два тижні тому він був на позначці 46,84 T.

Після чергового перерахунку складність майнінгу Біткоїна зросла на 2,23%. Тепер цей показник становить 47,89 T, свідчать дані BTC.com.

Складність майнінгу зростає
Складність майнінгу та хешрейт мережі Біткоїна

Хешрейт мережі зараз становить 342,16 EH/s. Блок видобувається в середньому за 9 хвилин 48 секунд.

На що впливає складність майнінгу

Складність майнінгу - це параметр, який відображає складність видобування нового блоку в мережі Біткоїна. Показник автоматично коригується кожні два тижні (або кожні 2016 блоків). Це треба для того, щоб час між знайденими блоками завжди дорівнював приблизно 10 хвилин.

Зміна складності майнінгу відбувається в залежності від загальної потужності мережі Біткоїна. Якщо потужність мережі збільшується, складність також зростає, забезпечуючи стабільність процесу майнінгу. Відповідно, якщо потужність мережі зменшується, складність майнінгу знижується.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попереднє значення складності майнінгу

24 березня складність майнінгу Біткоїна після чергового перерахунку досягла 46,84 T, що майже на 7,5% більше за показники двотижневої давності.

Поступове збільшення складності майнінгу свідчить про покращення стану Біткоїн-індустрії, що відбувається переважно завдяки зростанню курсу BTC.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023