Складність майнінгу зростає

Складність майнінгу зростає

Зараз цей показник становить 47,89 T, тоді як два тижні тому він був на позначці 46,84 T.

Після чергового перерахунку складність майнінгу Біткоїна зросла на 2,23%. Тепер цей показник становить 47,89 T, свідчать дані BTC.com.

Складність майнінгу зростає
Складність майнінгу та хешрейт мережі Біткоїна

Хешрейт мережі зараз становить 342,16 EH/s. Блок видобувається в середньому за 9 хвилин 48 секунд.

На що впливає складність майнінгу

Складність майнінгу - це параметр, який відображає складність видобування нового блоку в мережі Біткоїна. Показник автоматично коригується кожні два тижні (або кожні 2016 блоків). Це треба для того, щоб час між знайденими блоками завжди дорівнював приблизно 10 хвилин.

Зміна складності майнінгу відбувається в залежності від загальної потужності мережі Біткоїна. Якщо потужність мережі збільшується, складність також зростає, забезпечуючи стабільність процесу майнінгу. Відповідно, якщо потужність мережі зменшується, складність майнінгу знижується.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попереднє значення складності майнінгу

24 березня складність майнінгу Біткоїна після чергового перерахунку досягла 46,84 T, що майже на 7,5% більше за показники двотижневої давності.

Поступове збільшення складності майнінгу свідчить про покращення стану Біткоїн-індустрії, що відбувається переважно завдяки зростанню курсу BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024