Складність майнінгу зростає

Складність майнінгу зростає

Зараз цей показник становить 47,89 T, тоді як два тижні тому він був на позначці 46,84 T.

Після чергового перерахунку складність майнінгу Біткоїна зросла на 2,23%. Тепер цей показник становить 47,89 T, свідчать дані BTC.com.

Складність майнінгу зростає
Складність майнінгу та хешрейт мережі Біткоїна

Хешрейт мережі зараз становить 342,16 EH/s. Блок видобувається в середньому за 9 хвилин 48 секунд.

На що впливає складність майнінгу

Складність майнінгу - це параметр, який відображає складність видобування нового блоку в мережі Біткоїна. Показник автоматично коригується кожні два тижні (або кожні 2016 блоків). Це треба для того, щоб час між знайденими блоками завжди дорівнював приблизно 10 хвилин.

Зміна складності майнінгу відбувається в залежності від загальної потужності мережі Біткоїна. Якщо потужність мережі збільшується, складність також зростає, забезпечуючи стабільність процесу майнінгу. Відповідно, якщо потужність мережі зменшується, складність майнінгу знижується.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попереднє значення складності майнінгу

24 березня складність майнінгу Біткоїна після чергового перерахунку досягла 46,84 T, що майже на 7,5% більше за показники двотижневої давності.

Поступове збільшення складності майнінгу свідчить про покращення стану Біткоїн-індустрії, що відбувається переважно завдяки зростанню курсу BTC.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023