Visa спростить використання BTC у 145 країнах

Visa спростить використання BTC у 145 країнах

Завдяки новій функції, користувачам більше не треба покладатися на централізовані біржі.

Платіжний гігант Visa уклав партнерство з компанією Transak, щоб забезпечити можливість виведення біткоїнів і здійснення платежів безпосередньо на дебетові картки через Visa Direct. Про це повідомляє Cointelegraph.

Новий підхід дозволяє користувачам виводити цифрові активи з гаманців, таких як MetaMask, і конвертувати їх у фіатні валюти. Це спростить платежі в більш ніж 130 млн торгових точок по всьому світу, де приймаються картки Visa.

Завдяки цій співпраці власники карт у 145 країнах світу мають можливість конвертувати біткоїни та інші цифрові активи у фіатні гроші, не покладаючись на централізовані біржі. Такі кроки сприяють визнанню та використанню BTC мільйонами людей у повсякденному житті.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

KYC- та AML-норми

Партнерство між Visa і Transak реалізується відповідно до нормативних вимог у різних юрисдикціях. Серед іншого це передбачає також збір даних клієнтів згідно з нормами KYC («знай свого клієнта») та AML (протидії відмиванню грошей).

Тому для тих біткоїнерів, які надають пріоритет захисту власної приватності, ініціативи Visa можуть бути не кращою альтернативою. Але, зважаючи на глобальний характер роботи платіжної компанії, ці плани все ж можуть сприяти гіпербіткоїнізації.

Популярність біткоїн-карт Visa

У жовтні 2023 року обсяг платежів за картками Visa, що підтримують біткоїн і криптовалюти, досяг $3 млрд. У 2021 році Visa уклала партнерство із 75 найбільшими криптовалютними біржами, щоб дозволити їм випускати відповідні платіжні картки. Це дало змогу створити мережу із приблизно 80 млн торгових точок по всьому світу.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024