Платежі по біткоїн-картках Visa перевищили $3 млрд

Платежі по біткоїн-картках Visa перевищили $3 млрд

З 2012 року платіжна система уклала партнерство з 75 найбільшими криптовалютними біржами.

Обсяг платежів за картками Visa, що підтримує біткоїн і криптовалюти, досяг $3 млрд. Про це заявив віцепрезидент платіжної системи Акшай Чопра, передає Cointelegraph.

За словами Чопри, використання біткоїна та криптовалют як засобу оплати повсякденних товарів, таких як філіжанка кави в кафе, все ще не має масового характеру. Для вирішення цієї проблеми у 2021 році Visa уклала партнерство із 75 найбільшими криптовалютними біржами, щоб дозволити їм випускати відповідні платіжні картки. Це дало змогу створити мережу із приблизно 80 млн торгових точок Visa, що, своєю чергою, можуть обслуговувати клієнтів, які вважають за краще використовувати цифрові активи як засіб платежу. У результаті обсяг платежів за два роки сягнув $3 млрд у криптовалютах.

На думку топменеджера Visa, нормативно-правове регулювання, як і раніше, є перешкодою для того, щоб основні фінансові інститути змогли по-справжньому освоїти блокчейн-технологію та платежі на основі криптовалют. Чопра вважає, що прогресивна нормативна база в таких юрисдикціях, як Об'єднані Арабські Емірати, принесла учасникам галузі більше користі, ніж регулювання в таких країнах, як США.

Visa відмовилася від співпраці з Binance

Платіжна система Visa Inc. нещодавно відмовилася від співпраці з Binance Holdings, яка перебуває під пильним наглядом з боку американських регуляторів. Зокрема, Visa припинила випуск нових кобрендових карток з Binance у Європі з липня. Проте представники платіжної системи офіційно не прокоментували причину своїх рішень.

Дії Visa стали відчутним ударом по спробах Binance вийти на основний ринок, оскільки вона дедалі більше ізолюється від традиційної фінансової системи.

Що таке гроші?
Що таке гроші?
Гроші мають вирішальне значення для регулювання нашого життя та економіки. Цей г...
Bitcoin Magazine 02 травня 2023

Ефективніше за платіжні системи

Lightning Network виявилася в тисячу разів дешевшою за традиційні платіжні системи. Так, середня ставка комісії через Lightning Network становить 0,0029% від відправленої суми, водночас Visa і Mastercard стягують комісію в розмірі близько 2–3% за транзакцію, що робить їх дорогим і незручним варіантом для бізнесу.

Варто наголосити, що користувачі, як правило, пересилають до Lightning Network менше 1 BTC. Так, медіанний розмір каналу становить 0,02 BTC, а середнє значення – 0,08 BTC, тому загалом ця мережа добре підходить для платежів менше за $1000.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023