Mastercard та Visa відмовилися від співпраці з Binance

Mastercard та Visa відмовилися від співпраці з Binance

Платіжні системи вирішили дистанціюватися від компанії, яка має проблеми з регуляторами.

MasterCard Inc. та Visa Inc. відмовилися від співпраці з Binance Holdings, дистанціювавшись від торгової платформи, що перебуває під тиском з боку регулюючих органів у всьому світі. Про це повідомляє Bloomberg.

Зокрема, Visa припинила випуск нових кобрендових карток з Binance в Європі з липня, повідомив представник Binance. Mastercard Inc., своєю чергою, повністю припинить співпрацю з Binance у вересні. У Mastercard відмовилися назвати причину такого кроку. У Visa також не надали додаткових коментарів.

Binance перебуває під пильною увагою фінансових органів у всьому світі, тиск на неї посилюється в умовах жорсткого контролю за діяльністю бірж після банкрутств, що сталися минулого року. На компанію та її генерального директора Чанпена Чжао подали до суду Комісія з цінних паперів і бірж США за порушення правил роботи з цінними паперами та Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами за недотримання правил доступу американських користувачів до біржі. Компанія заперечує ці звинувачення.

Дії Visa та Mastercard стали останнім ударом по спробах Binance вийти на основний ринок, оскільки вона дедалі більше ізолюється від традиційної фінансової системи.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Проблеми Binance

Проблеми з регуляторами призвели до того, що європейський платіжний сервіс Paysafe Payment Solutions повідомив, що з вересня 2023 року припинить підтримку Binance. Тому вже незабаром користувачам потрібно буде оновити банківські реквізити, які використовуються для поповнення рахунку на Binance, і, можливо, їм доведеться прийняти нові правила та умови, щоб продовжувати користуватися послугами SEPA після цієї дати.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023