Mastercard та Visa відмовилися від співпраці з Binance

Mastercard та Visa відмовилися від співпраці з Binance

Платіжні системи вирішили дистанціюватися від компанії, яка має проблеми з регуляторами.

MasterCard Inc. та Visa Inc. відмовилися від співпраці з Binance Holdings, дистанціювавшись від торгової платформи, що перебуває під тиском з боку регулюючих органів у всьому світі. Про це повідомляє Bloomberg.

Зокрема, Visa припинила випуск нових кобрендових карток з Binance в Європі з липня, повідомив представник Binance. Mastercard Inc., своєю чергою, повністю припинить співпрацю з Binance у вересні. У Mastercard відмовилися назвати причину такого кроку. У Visa також не надали додаткових коментарів.

Binance перебуває під пильною увагою фінансових органів у всьому світі, тиск на неї посилюється в умовах жорсткого контролю за діяльністю бірж після банкрутств, що сталися минулого року. На компанію та її генерального директора Чанпена Чжао подали до суду Комісія з цінних паперів і бірж США за порушення правил роботи з цінними паперами та Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами за недотримання правил доступу американських користувачів до біржі. Компанія заперечує ці звинувачення.

Дії Visa та Mastercard стали останнім ударом по спробах Binance вийти на основний ринок, оскільки вона дедалі більше ізолюється від традиційної фінансової системи.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Проблеми Binance

Проблеми з регуляторами призвели до того, що європейський платіжний сервіс Paysafe Payment Solutions повідомив, що з вересня 2023 року припинить підтримку Binance. Тому вже незабаром користувачам потрібно буде оновити банківські реквізити, які використовуються для поповнення рахунку на Binance, і, можливо, їм доведеться прийняти нові правила та умови, щоб продовжувати користуватися послугами SEPA після цієї дати.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024