Binance втратила європейського платіжного партнера

Binance втратила європейського платіжного партнера

Клієнтам біржі в Європі потрібно буде поновити банківські реквізити до 25 вересня.

Європейський платіжний сервіс Paysafe Payment Solutions припинить підтримку біржі Binance вже з вересня 2023 року. Про це повідомляє CoinDesk.

Представник біржі повідомив, що Binance доведеться змінити постачальника послуг з депозитів та зняття коштів у євро через банківський переказ (SEPA). Нинішній партнер торгового майданчика Paysafe більше не надаватиме ці послуги користувачам Binance з 25 вересня.

Своєю чергою, у фінустанові зазначили, що користувачам необхідно буде оновити банківські реквізити, які використовуються для поповнення рахунка на Binance, і, можливо, їм доведеться прийняти нові правила й умови, щоб продовжувати користуватися послугами SEPA після цієї дати.

«Після стратегічного аналізу ми вирішили більше не пропонувати послуги нашого вбудованого гаманця для Binance у всьому регіоні», – йдеться в електронному листі Paysafe.

Paysafe Payment Solutions Limited є уповноваженим агентом Центрального банку Ірландії (Central Bank of Ireland, CBI) з емітування електронних грошей згідно з Регламентом ЄС Electronic Money Regulations 2011.

Проблеми Binance у Німеччині

Проте проблеми біржі цим не обмежилися. Фінансовий регулятор Німеччини (BaFin) вирішив не видавати ліцензії Binance на зберігання цінних паперів. Поки не ясно, чи була відмова офіційним рішенням BaFin, чи поки що лише наміром, виявленим під час поточних подій навколо біржі.

«Ми не можемо ділитися подробицями розмов із регулюючими органами, ми продовжуємо працювати над виконанням вимог BaFin. Як і очікувалося, це детальний та безперервний процес. Ми впевнені, що маємо належні команду та заходи, щоб продовжити наші обговорення з регулюючими органами у Німеччині», – прокоментував ситуацію представник Binance.

BaFin відмовився від коментарів, пославшись на «професійну таємницю».

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Тиск на Binance у США та Європі

Розвиток подій відбувається на тлі того, що Binance, найбільша у світі біржа за обсягом торгів цифрових активів, зіткнулася з негативною реакцією з боку фінансових регуляторів у Європі та США.

Так, торговий майданчик оголосив, що залишає Нідерланди після того, як не зміг отримати дозвіл регулюючих органів. Французька влада відкрила слідство, підозрюючи Binance у «незаконному наданні послуг із цифровими активами та діях з відмивання грошей за обтяжливих обставин». Управління фінансових послуг та ринків Бельгії (FSMA) зазначило, що Binance має негайно припинити надання послуг, пов'язаних із цифровими активами в країні.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024