Binance змушують піти з Бельгії

Binance змушують піти з Бельгії

Бельгійський регулятор FSMA заявив, що компаніям не з єврозони забороняється надавати послуги, пов'язані із цифровими активами.

Біржа Binance має негайно припинити надання послуг, пов'язаних із цифровими активами у Бельгії. Про це заявили 23 червня в Управлінні фінансових послуг та ринків Бельгії (FSMA), повідомляє CoinDesk.

«Особам чи фірмам, які регулюються законодавством країни, яка не є членом Європейської економічної зони (ЄЕЗ), забороняється пропозиція або надання послуг з обміну віртуальних валют та законних платіжних засобів», – йдеться у повідомленні регулятора.

За даними FSMA, Binance «пропонує та надає в Бельгії послуги обміну між віртуальними валютами та легальними валютами, а також послуги депозитарних гаманців із країн, які не є членами Європейської економічної зони», що, на думку регулятора, є порушенням заборони.

Своєю чергою, представники Binance заявили, що «розчаровані тим, що FSMA дійшло до такого рішення, попри переговори, які тривають».

«Ми вивчаємо деталі їхнього повідомлення і продовжуватимемо співпрацювати з регулюючими органами в Бельгії та по всьому світу відповідно до наших зобов'язань», – йдеться у заяві торгового майданчика.

Регулювання у Бельгії

Бельгія класифікує біткоїн та інші цифрові активи як фінансові інструменти, що потребує відповідної ліцензії та реєстрації для надання пов'язаних з ними послуг.

Органи регулювання у цій країні прагнуть забезпечити прозорість і захист інвесторів. Для цього тут існують норми, яких мають дотримуватися компанії, що займаються обміном, зберіганням або торгівлею біткоїном. Бельгійська влада також прагне запобігти фінансовим злочинам і відмиванню грошей через цифрові активи, тому дотримання заходів щодо боротьби з відмиванням грошей є важливим аспектом регулювання в цій галузі.

Те, що ця країна є доброзичливою до Біткоїна, говорить той факт, що наприкінці січня 2022 року член бельгійського парламенту Крістоф де Букелаєр став першим європейським політиком, який почав отримувати зарплату в BTC.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Положення Binance у Європі

З початком переслідування Binance з боку Комісії з цінних паперів та бірж у США (SEC) погіршилося і становище біржі в Європі. Так, компанія оголосила, що залишає Нідерланди після того, як не змогла отримати дозвіл регулюючих органів.

Французька влада відкрила слідство, підозрюючи Binance у «незаконному наданні послуг із цифровими активами та діях з відмивання грошей за обтяжливих обставин».

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024