Binance змушують піти з Бельгії

Binance змушують піти з Бельгії

Бельгійський регулятор FSMA заявив, що компаніям не з єврозони забороняється надавати послуги, пов'язані із цифровими активами.

Біржа Binance має негайно припинити надання послуг, пов'язаних із цифровими активами у Бельгії. Про це заявили 23 червня в Управлінні фінансових послуг та ринків Бельгії (FSMA), повідомляє CoinDesk.

«Особам чи фірмам, які регулюються законодавством країни, яка не є членом Європейської економічної зони (ЄЕЗ), забороняється пропозиція або надання послуг з обміну віртуальних валют та законних платіжних засобів», – йдеться у повідомленні регулятора.

За даними FSMA, Binance «пропонує та надає в Бельгії послуги обміну між віртуальними валютами та легальними валютами, а також послуги депозитарних гаманців із країн, які не є членами Європейської економічної зони», що, на думку регулятора, є порушенням заборони.

Своєю чергою, представники Binance заявили, що «розчаровані тим, що FSMA дійшло до такого рішення, попри переговори, які тривають».

«Ми вивчаємо деталі їхнього повідомлення і продовжуватимемо співпрацювати з регулюючими органами в Бельгії та по всьому світу відповідно до наших зобов'язань», – йдеться у заяві торгового майданчика.

Регулювання у Бельгії

Бельгія класифікує біткоїн та інші цифрові активи як фінансові інструменти, що потребує відповідної ліцензії та реєстрації для надання пов'язаних з ними послуг.

Органи регулювання у цій країні прагнуть забезпечити прозорість і захист інвесторів. Для цього тут існують норми, яких мають дотримуватися компанії, що займаються обміном, зберіганням або торгівлею біткоїном. Бельгійська влада також прагне запобігти фінансовим злочинам і відмиванню грошей через цифрові активи, тому дотримання заходів щодо боротьби з відмиванням грошей є важливим аспектом регулювання в цій галузі.

Те, що ця країна є доброзичливою до Біткоїна, говорить той факт, що наприкінці січня 2022 року член бельгійського парламенту Крістоф де Букелаєр став першим європейським політиком, який почав отримувати зарплату в BTC.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Положення Binance у Європі

З початком переслідування Binance з боку Комісії з цінних паперів та бірж у США (SEC) погіршилося і становище біржі в Європі. Так, компанія оголосила, що залишає Нідерланди після того, як не змогла отримати дозвіл регулюючих органів.

Французька влада відкрила слідство, підозрюючи Binance у «незаконному наданні послуг із цифровими активами та діях з відмивання грошей за обтяжливих обставин».

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023