У Бельгії чиновник уже рік отримує зарплату в біткоїнах

У Бельгії чиновник уже рік отримує зарплату в біткоїнах

Щомісяця Крістоф де Букелаєр переводить 5500 євро у BTC.

Наприкінці січня 2022 року член бельгійського парламенту Крістоф де Букелаєр став першим європейським політиком, який почав отримувати зарплату в біткоїнах. Через рік політик вирішив підбити підсумки експерименту, пише Cointelegraph.

Букелаєр щомісяця отримує 5500 євро. Всю цю суму протягом року він переводив у біткоїни, а отримані BTC зберігав в апаратному гаманці.

Політик стверджує, що насамперед ставив політичну мету: захистити фінансові свободи й економічні можливості, а також боротися із фінансовою неграмотністю.

«Я зробив цей політичний акт, щоб захистити свої ідеї. Адже що робить центральний банк, коли друкує гроші, як він це робив останніми роками? Він створює ілюзію нескінченних ресурсів і тим самим спонукає всіх економічних суб'єктів виробляти та споживати все більше і більше», – наголосив він.

Букелаєр вбачає своє рішення правильним, оскільки тепер Бельгія вважається лояльною до Біткоїна країною. Також він спонукав місцевих чиновників до самоосвіти в галузі цифрових активів.

На Європу чекають важкі часи, впевнений політик, посилаючись на енергетичну та кліматичну кризи, а також прихід до влади авторитарних лідерів. Саме тому західні країни поступово зрозуміють корисність Біткоїна.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто ще отримує зарплату в биткоїнах

У листопаді 2021 року мер американського міста Маямі (Флорида) Френсіс Суарес оголосив про плани стати першим політиком у США, який отримує зарплату в біткоїнах.

Річна зарплата Френсіса становить $187 500 і вже понад рік він переводить її у BTC. Однак вона не єдине джерело його доходу. Він також заробляє як юрист та інвестор.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023