Genesis Digital майнитиме на нафтових родовищах в Аргентині

Genesis Digital майнитиме на нафтових родовищах в Аргентині

Щоб запустити дата-центр, компанія уклала договір з енергетичними держпідприємствами.

В Аргентині будуть видобувати біткоїни, використовуючи для живлення майнерів енергію факельних газів на нафтових родовищах, що належать державним підприємствам. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Дочірня компанія державної енергетичної компанії YPF, YPF Luz, нещодавно уклала партнерство з Genesis Digital Assets (GDA), щоб запустити майнінговий комплекс, який працюватиме на газових факелах. Він використовуватиме 1200 «асіків» для монетизації газу, який зараз просто спалюється в атмосфері.

За оцінками GDA, завдяки перепрофілюванню газу, який зараз спалюється як відходи, майнінг може скоротити до 63% викидів вуглецю, що демонструє, як видобуток біткоїнів може перетворити енергетичні побічні продукти на їх ефективне використання.

«Це буде ще одна можливість показати світові, що видобуток біткоїнів може мати позитивний вплив на навколишнє середовище і може бути повністю інтегрованим у місцеві громади», - зауважив засновник GDA Абдумалік Мірахмедов.

Для держпідприємства YPF Luz монетизація видобутого газу компенсує витрати й сприяє сталому розвитку. Для GDA це означає конкурентні ціни на енергоносії та зменшення викидів вуглецю. Для Аргентини це означає лідерство у використанні майнінгу біткоїнів для покращення енергетичної інфраструктури.

Розвиток майнінгу в Аргентині

Аргентина відома своїми нафтовими родовищами, й питання розвитку майнінгу шляхом використання надлишкових газових викидів вже обговорюється в країні не перший рік. Зокрема, ще до виборів опонент теперішнього президента Хав’єра Мілея, який на той момент був міністром економіки, Серхіо Масса запропонував використати факельний газ із нафтових родовищ у Vaca Muerta для майнінгу біткоїнів.

Проте у місцевій Біткоїн-спільноті його тоді розкритикували, зазначивши, що уряду слід зосередитися на поліпшенні умов для приватних майнінгових компаній, а не на прямій участі. Його пропозиція охоплює зниження податків і пом'якшення обмежень на імпорт обладнання.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто з майнерів цікавиться Аргентиною

Торік американська майнінгова компанія Crusoe Energy Systems уклала угоду щодо стратегічного партнерства з компанією Unblock, яка інвестує в кліматичні проєкти. У межах співпраці побудують факельні установки Digital Flare Mitigation (DFM) на нафтових родовищах в Аргентині.

Крім того, Crusoe розглядала вихід на міжнародний ринок як частину своєї довгострокової місії щодо масштабування бізнесу.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024