Crusoe майнитиме на нафтових родовищах в Аргентині

Crusoe майнитиме на нафтових родовищах в Аргентині

Для цього майнінгова компанія уклала партнерську угоду з екостартапом Unblock.

Американська майнінгова компанія Crusoe Energy Systems уклала угоду щодо стратегічного партнерства з компанією Unblock, яка інвестує в кліматичні проєкти. У межах співпраці буде побудовано факельні установки Digital Flare Mitigation (DFM) на нафтових родовищах в Аргентині. Про це повідомляє Businesswire.

Зокрема, будівництво нових дата-центрів, що живляться шляхом використання газу на смолоскипі, заплановано у Ваці Муерті (аргентинська провінція Неукен), де знаходиться найбільше у світі родовище нетрадиційних вуглеводнів. Введення в експлуатацію першого проєкту DFM у цій локації дозволить знизити втрати енергії та скоротити негативний вплив на навколишнє середовище під час спалювання газу.

Це перший міжнародний проєкт компанії з використанням технології DFM. У світі близько 90% спалювання газу відбувається за межами Сполучених Штатів, тому компанія Crusoe розглядала вихід на міжнародний ринок як частину своєї довгострокової місії щодо масштабування бізнесу.

Про компанію Crusoe Energy Systems

Компанію Crusoe Energy Systems засновано у 2018 році трейдером Чейзом Лохміллером і бізнесменом Каллі Кавмессом. Створення Crusoe є важливим кроком у напрямі стійкості й енергетичної ефективності. Їхнє рішення демонструє, як біткоїн можна застосувати для розв'язання екологічних проблем і створення нових бізнес-моделей. Це приклад того, як інноваційні компанії можуть використовувати технології, щоб одночасно досягати комерційних цілей та сприяти сталому розвитку.

Сьогодні потужності Crusoe включають понад 120 установок DFM у США, у планах компанії охоплення ринків ОАЕ та Оману, а тепер і Аргентини. Ексклюзивним партнером компанії тут став стартап Unblock, що займається кліматичними проєктами в країнах, що розвиваються.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Проморолик з екологічним майнінгом

Важливість майнінгу з одночасним використанням факельного газу відзначили на Всесвітньому економічному форумі (ВЕФ). Зокрема, на сайті ВЕФ розмістили відповідний проморолик.

Генеральний директор і співзасновник Crusoe Чейз Лохміллер, коментуючи відео, заявив, що його компанія будує та експлуатує «модульні центри обробки даних», які поєднані з джерелами енергії, що працюють від викидів метану.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023