Core Scientific вдало відновлюється після банкрутства

Core Scientific вдало відновлюється після банкрутства

Велика майнінгова компанія отримує перші прибутки після тривалих фінансових проблем.

Сукупний дохід компанії Core Scientific за перший квартал цього року склав $179,3 млн, що на $58,6 млн більше, ніж за аналогічний період 2023 року. Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

Майнер також зафіксував значне зростання чистого прибутку до $210,7 млн порівняно з чистим збитком у розмірі $400 000 у першому кварталі 2023 року. Це значною мірою пов'язано з прибутком від зобов'язань і скороченням витрат на фінансування за Главою 11.

Дохід від майнінгу біткоїнів досяг $150 млн з валовою маржею 46%, тоді як дохід від хостингу склав $29,3 млн. Ці показники свідчать про зростання в обох категоріях порівняно з попереднім роком.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Позитивні чинники

Показники компанії були зумовлені 134% зростанням ціни біткоїна та 20% зростанням власного хешрейту за останній рік. Це допомогло компенсувати зменшення кількості отриманих монет через зростання складності видобутку та зниження винагороди майнерів після халвінгу. Доходи від хостингу також зросли завдяки новим клієнтам, які займаються видобутком цифрових активів, що призвело до збільшення прибутку.

Генеральний директор Core Scientific Адам Салліван заявив, що інфраструктура компанії має сприятливі можливості для того, щоб скористатися високим попитом на електроенергію та інфраструктуру в секторі високопродуктивних обчислень. Протягом першого кварталу 2024 року Core Scientific видобула 2825 BTC.

Показники 2023 року

Попри процедуру банкрутства, Core Scientific демонстрував значну активність минулого року. Компанія видобула 19 274 BTC, що еквівалентно $1,4 млрд. На початку 2024 року майнер вийшов з процедури банкрутства та знову розмістив акції на біржі Nasdaq. У Core Scientific також заявили, що володіють і управляють інфраструктурою потужністю 724 МВт, що є найбільшим показником серед публічних майнерів у Північній Америці.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024