Попри банкрутство Core Scientific видобула біткоїнів на $1,4 млрд

Попри банкрутство Core Scientific видобула біткоїнів на $1,4 млрд

По завершенню реструктуризації компанія також спромоглася знову розмістити свої акції на біржі Nasdaq.

Майнінгова компанія Core Scientific у 2023 році видобула 19 274 біткоїни, що за поточними цінами еквівалентно $1,4 млрд. Про це повідомляє The Block.

На початку 2024 року майнер вийшов з процедури банкрутства та знову розмістив акції на біржі Nasdaq.

«У 2023 році Core Scientific видобула більше біткоїнів, ніж будь-який інший майнер у Північній Америці. Ми вийшли з реструктуризації сильнішою, сфокусованішою та продуктивнішою компанією з планом зростання видобутку більш ніж на 20 Eh/s», – заявив генеральний директор Core Scientific Адам Салліван.

У Core Scientific також заявили, що володіють і управляють інфраструктурою потужністю 724 МВт, що є «найбільшою інфраструктурою серед публічно зареєстрованих майнерів у Північній Америці».

Історія банкрутства

Компанія Core Scientific, один із найбільших провайдерів послуг з видобутку біткоїнів у Північній Америці, оголосила про банкрутство наприкінці 2022 року, що стало значною подією в індустрії цифрових активів. Це банкрутство було викликано низкою факторів, серед яких падіння цін на біткоїн, збільшення витрат на електроенергію та загальне погіршення економічних умов у секторі.

Ця подія наголосила на нестабільності майнінгової галузі, а також звернула увагу на проблеми, пов'язані з управлінням та фінансовими стратегіями в умовах високої волатильності ринку. Банкрутство Core Scientific також вчинило тиск на курс і викликало обговорення про майбутнє майнінг-індустрії, висвітливши важливість ефективності, стійкості та адаптації до мінливих ринкових умов.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Історія реструктуризації

Реструктуризація Core Scientific тривала протягом 2023 року. Компанія провела її дуже вдало завдяки значному зростанню курсу біткоїна і хешпрайсу з моменту подання заяви про банкрутство наприкінці 2022 року.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024