Попри банкрутство Core Scientific видобула біткоїнів на $1,4 млрд

Попри банкрутство Core Scientific видобула біткоїнів на $1,4 млрд

По завершенню реструктуризації компанія також спромоглася знову розмістити свої акції на біржі Nasdaq.

Майнінгова компанія Core Scientific у 2023 році видобула 19 274 біткоїни, що за поточними цінами еквівалентно $1,4 млрд. Про це повідомляє The Block.

На початку 2024 року майнер вийшов з процедури банкрутства та знову розмістив акції на біржі Nasdaq.

«У 2023 році Core Scientific видобула більше біткоїнів, ніж будь-який інший майнер у Північній Америці. Ми вийшли з реструктуризації сильнішою, сфокусованішою та продуктивнішою компанією з планом зростання видобутку більш ніж на 20 Eh/s», – заявив генеральний директор Core Scientific Адам Салліван.

У Core Scientific також заявили, що володіють і управляють інфраструктурою потужністю 724 МВт, що є «найбільшою інфраструктурою серед публічно зареєстрованих майнерів у Північній Америці».

Історія банкрутства

Компанія Core Scientific, один із найбільших провайдерів послуг з видобутку біткоїнів у Північній Америці, оголосила про банкрутство наприкінці 2022 року, що стало значною подією в індустрії цифрових активів. Це банкрутство було викликано низкою факторів, серед яких падіння цін на біткоїн, збільшення витрат на електроенергію та загальне погіршення економічних умов у секторі.

Ця подія наголосила на нестабільності майнінгової галузі, а також звернула увагу на проблеми, пов'язані з управлінням та фінансовими стратегіями в умовах високої волатильності ринку. Банкрутство Core Scientific також вчинило тиск на курс і викликало обговорення про майбутнє майнінг-індустрії, висвітливши важливість ефективності, стійкості та адаптації до мінливих ринкових умов.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Історія реструктуризації

Реструктуризація Core Scientific тривала протягом 2023 року. Компанія провела її дуже вдало завдяки значному зростанню курсу біткоїна і хешпрайсу з моменту подання заяви про банкрутство наприкінці 2022 року.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024