Майнер Core Scientific майже вийшов з банкрутства

Майнер Core Scientific майже вийшов з банкрутства

Процес реорганізації компанії, що тривав понад рік, добігає свого кінця.

Велика майнінгова компанія Core Scientific у січні вийде з процедури банкрутства після 13-місячного процесу реструктуризації. Про це повідомляє Cointelegraph.

Суд у справах про банкрутство Південного округу Техасу схвалив план реорганізації компанії. Він дозволяє Core Scientific провести повторний лістинг своїх акцій CORZ на біржі Nasdaq.

Їхній перезапуск запланований на 23 січня, а лістинг на біржі очікується наступного дня. Згідно з планом Глави 11, теперішні акціонери отримають приблизно 60% акцій компанії, а реструктуризація має на меті зменшити значний балансовий борг.

Очікується, що цей крок збереже понад 240 робочих місць, а генеральний директор Core Scientific Адам Салліван висловив упевненість в потенціалі компанії і її налаштованості на успіх у майнінговій індустрії.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Реструктуризація компанії

Масштабна реструктуризація Core Scientific тривала протягом усього 2023 року. Вона була вдалою, зокрема, завдяки значному зростанню курсу біткоїна і хешпрайсу з моменту подачі заяви про банкрутство наприкінці 2022 року.

Core Scientific, що тривалий час був одним з найбільших майнерів у США, у 2023 році видобув понад 13 700 BTC власними силами та 5500 BTC, отриманих від майнерів, розташованих на території компанії.

Врегулювання конфлікту з Celsius

У вересні 2023 року Core Scientific прийняв рішення продати кредитору Celsius Network центр обробки даних для майнінгу за $14 млн. Ця угода поставила крапку у всіх судових процесах, що тривали між двома сторонами. Конфлікт між компаніями виник у жовтні 2022 року, коли Core Scientific звинуватила Celsius у невиконанні фінансових зобов'язань.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024