Core Scientific продає дата-центр за $14 млн

Core Scientific продає дата-центр за $14 млн

Ця угода дозволить компанії врегулювати судовий конфлікт з кредитором Celsius Network.

Майнінгова компанія Core Scientific прийняла рішення продати кредитору Celsius Network центр обробки даних для майнінгу біткоїнів за $14 млн. Про це повідомляє Crypto Intelligence.

Ця угода поставить крапку у всіх судових процесах, що тривають між двома сторонами. Проте вона все ще потребує затвердження судом через свою фінансову значущість.

Конфлікт між компаніями виник у жовтні 2022 року, коли Core Scientific звинуватила Celsius у невиконанні фінансових зобов'язань. Celsius тоді стверджував, що Core Scientific не розмістила установки для майнінгу відповідно до їхньої угоди.

Обидві компанії подали заяви на захист від банкрутства за Главою 11. Центр обробки даних у Техасі, вартістю близько $45 млн, знаходиться в центрі цієї угоди й, як очікується, стане частиною майнінгових операцій Celsius після схвалення судом. Попри те, що об'єкт не працює, він може забезпечити 215 МВт електроенергії для майнінгових установок.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Можливий перезапуск Core Scientific

Компанія заявила, що з моменту подання заяви про банкрутство відповідно до Глави 11 у неї підвищилася ліквідність, і вона переглядає свій бізнес-план для успішного повернення на ринок майнінгу. Core Scientific пояснила покращення фінансових показників зростанням цін на біткоїн, збільшенням хешрейту мережі та зниженням витрат на електроенергію.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024