Core Scientific продає дата-центр за $14 млн

Core Scientific продає дата-центр за $14 млн

Ця угода дозволить компанії врегулювати судовий конфлікт з кредитором Celsius Network.

Майнінгова компанія Core Scientific прийняла рішення продати кредитору Celsius Network центр обробки даних для майнінгу біткоїнів за $14 млн. Про це повідомляє Crypto Intelligence.

Ця угода поставить крапку у всіх судових процесах, що тривають між двома сторонами. Проте вона все ще потребує затвердження судом через свою фінансову значущість.

Конфлікт між компаніями виник у жовтні 2022 року, коли Core Scientific звинуватила Celsius у невиконанні фінансових зобов'язань. Celsius тоді стверджував, що Core Scientific не розмістила установки для майнінгу відповідно до їхньої угоди.

Обидві компанії подали заяви на захист від банкрутства за Главою 11. Центр обробки даних у Техасі, вартістю близько $45 млн, знаходиться в центрі цієї угоди й, як очікується, стане частиною майнінгових операцій Celsius після схвалення судом. Попри те, що об'єкт не працює, він може забезпечити 215 МВт електроенергії для майнінгових установок.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Можливий перезапуск Core Scientific

Компанія заявила, що з моменту подання заяви про банкрутство відповідно до Глави 11 у неї підвищилася ліквідність, і вона переглядає свій бізнес-план для успішного повернення на ринок майнінгу. Core Scientific пояснила покращення фінансових показників зростанням цін на біткоїн, збільшенням хешрейту мережі та зниженням витрат на електроенергію.

MicroStrategy купила ще 5445 BTC MicroStrategy купила ще 5445 BTC Купівля біткоїнів коштувала компанії $147 млн. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023