Core Scientific близький до перезапуску

Core Scientific близький до перезапуску

Збанкрутіла компанія представила свій план з реструктуризації бізнесу.

Майнінгова компанія Core Scientific представила свій план банкрутства відповідно до Глави 11 Кодексу США. Про це повідомляє Cointelegraph.

План подано до суду США у справах про банкрутство Південного округу штату Техас, його узгоджено із ключовими зацікавленими сторонами, і, згідно з поданою заявою, компанія «прагне досягти максимально можливого консенсусу» щодо того, який вигляд матиме Core Scientific після виходу з процедури банкрутства.

Компанія заявила, що з моменту подання заяви про банкрутство відповідно до Глави 11 у неї підвищилася ліквідність і вона зосереджена на перегляді свого бізнес-плану для успішного повернення. Компанія пояснила покращення фінансових показників зростанням цін на біткоїн, збільшенням хешрейту мережі та зниженням витрат на електроенергію.

Банкрутство за Главою 11 дозволяє компанії продовжувати свою діяльність доти, доки зацікавлені сторони не узгодять план реструктуризації, який може містити такі заходи, як скорочення масштабів діяльності для зменшення заборгованості або ліквідація активів для погашення кредиторів.

Що таке банкрутство за Главою 11

Банкрутство відповідно до Глави 11 – це юридична процедура, призначена для реструктуризації боргів та фінансового оздоровлення компанії. Вона надає можливість компанії-банкруту продовжувати свою діяльність і одночасно розробляти план щодо повернення боргів та відновлення фінансової стійкості.

У межах Глави 11 компанія має можливість керувати своїми операціями під контролем та наглядом суду. Вона розробляє план реструктуризації боргів, що пропонується кредиторам для затвердження. План може включати скорочення боргів, продаж активів, зміну умов виплати боргів чи інші заходи, створені задля відновлення фінансової стабільності компанії.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Банкрутство Core Scientific

Core Scientific розпочала процедуру банкрутства у грудні 2022 року. Спочатку передбачалося, що вона триватиме близько шести місяців, але згодом менеджмент компанії повідомив про потребу додаткового часу.

Згідно із рішенням суду, реструктуризація збанкрутілої Core Scientific має завершитися до 25 вересня 2023 року. У проведенні процедури якнайшвидше зацікавлені самі інвестори, вони досить оптимістично сприймають потенціал Core Scientific щодо відновлення її діяльності в повному обсязі. Так, вартість акцій компанії зросла приблизно у дев'ять разів від початку року.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023