Core Scientific близький до перезапуску

Core Scientific близький до перезапуску

Збанкрутіла компанія представила свій план з реструктуризації бізнесу.

Майнінгова компанія Core Scientific представила свій план банкрутства відповідно до Глави 11 Кодексу США. Про це повідомляє Cointelegraph.

План подано до суду США у справах про банкрутство Південного округу штату Техас, його узгоджено із ключовими зацікавленими сторонами, і, згідно з поданою заявою, компанія «прагне досягти максимально можливого консенсусу» щодо того, який вигляд матиме Core Scientific після виходу з процедури банкрутства.

Компанія заявила, що з моменту подання заяви про банкрутство відповідно до Глави 11 у неї підвищилася ліквідність і вона зосереджена на перегляді свого бізнес-плану для успішного повернення. Компанія пояснила покращення фінансових показників зростанням цін на біткоїн, збільшенням хешрейту мережі та зниженням витрат на електроенергію.

Банкрутство за Главою 11 дозволяє компанії продовжувати свою діяльність доти, доки зацікавлені сторони не узгодять план реструктуризації, який може містити такі заходи, як скорочення масштабів діяльності для зменшення заборгованості або ліквідація активів для погашення кредиторів.

Що таке банкрутство за Главою 11

Банкрутство відповідно до Глави 11 – це юридична процедура, призначена для реструктуризації боргів та фінансового оздоровлення компанії. Вона надає можливість компанії-банкруту продовжувати свою діяльність і одночасно розробляти план щодо повернення боргів та відновлення фінансової стійкості.

У межах Глави 11 компанія має можливість керувати своїми операціями під контролем та наглядом суду. Вона розробляє план реструктуризації боргів, що пропонується кредиторам для затвердження. План може включати скорочення боргів, продаж активів, зміну умов виплати боргів чи інші заходи, створені задля відновлення фінансової стабільності компанії.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Банкрутство Core Scientific

Core Scientific розпочала процедуру банкрутства у грудні 2022 року. Спочатку передбачалося, що вона триватиме близько шести місяців, але згодом менеджмент компанії повідомив про потребу додаткового часу.

Згідно із рішенням суду, реструктуризація збанкрутілої Core Scientific має завершитися до 25 вересня 2023 року. У проведенні процедури якнайшвидше зацікавлені самі інвестори, вони досить оптимістично сприймають потенціал Core Scientific щодо відновлення її діяльності в повному обсязі. Так, вартість акцій компанії зросла приблизно у дев'ять разів від початку року.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024