Core Scientific повноцінно відновить діяльність до осені

Core Scientific повноцінно відновить діяльність до осені

Менеджмент компанії потребує додаткового часу для проведення реструктуризації своєї діяльності.

Реструктуризація збанкрутілої Core Scientific завершиться до 25 вересня відповідно до 90-денного відтермінування, що компанія отримала від суду. Про це повідомив її адвокат, пише CoinDesk.

У той самий час суд, де розглядається справа про банкрутство, дав рекомендації щодо прискорення термінів реструктуризації принаймні на місяць. Кредитори також зацікавлені у проведенні процедури якнайшвидше.

Core Scientific повноцінно відновить діяльність до осені
Динаміка вартості акцій Core Scientific від початку року. Джерело: Yahoo Finance.

Попри неоднозначну ситуацію зі станом майнера, інвестори досить оптимістично сприймають його потенціал щодо відновлення своєї діяльності у повному обсязі. Так, вартість акцій Core Scientific зросла приблизно у 9 разів від початку року.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Процедура банкрутства Core Scientific

На фоні фінансових проблем компанія Core Scientific розпочала процедуру банкрутства у грудні 2022 року. Прогнозувалося, що вона триватиме шість місяців, але згодом менеджмент компанії повідомив про потребу в додатковому часі.

Адвокати Core Scientific повідомили, що перенесення термінів значною мірою викликано необхідністю врахувати вплив низки чинників: коливання ціни біткоїна, зростання хешрейту та нові тарифи на електроенергію.

Проблеми майнера у 2022 році

Під час глибокої фази ведмежого ринку, викликаної крахом біржі FTX, Core Scientific зіткнулася зі значними фінансовими проблемами. У жовтні її акції впали на 80% і компанія не змогла залучити додаткове фінансування. Капіталізація впала з $4,3 млрд до $90 млн.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024