Core Scientific повноцінно відновить діяльність до осені

Core Scientific повноцінно відновить діяльність до осені

Менеджмент компанії потребує додаткового часу для проведення реструктуризації своєї діяльності.

Реструктуризація збанкрутілої Core Scientific завершиться до 25 вересня відповідно до 90-денного відтермінування, що компанія отримала від суду. Про це повідомив її адвокат, пише CoinDesk.

У той самий час суд, де розглядається справа про банкрутство, дав рекомендації щодо прискорення термінів реструктуризації принаймні на місяць. Кредитори також зацікавлені у проведенні процедури якнайшвидше.

Core Scientific повноцінно відновить діяльність до осені
Динаміка вартості акцій Core Scientific від початку року. Джерело: Yahoo Finance.

Попри неоднозначну ситуацію зі станом майнера, інвестори досить оптимістично сприймають його потенціал щодо відновлення своєї діяльності у повному обсязі. Так, вартість акцій Core Scientific зросла приблизно у 9 разів від початку року.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Процедура банкрутства Core Scientific

На фоні фінансових проблем компанія Core Scientific розпочала процедуру банкрутства у грудні 2022 року. Прогнозувалося, що вона триватиме шість місяців, але згодом менеджмент компанії повідомив про потребу в додатковому часі.

Адвокати Core Scientific повідомили, що перенесення термінів значною мірою викликано необхідністю врахувати вплив низки чинників: коливання ціни біткоїна, зростання хешрейту та нові тарифи на електроенергію.

Проблеми майнера у 2022 році

Під час глибокої фази ведмежого ринку, викликаної крахом біржі FTX, Core Scientific зіткнулася зі значними фінансовими проблемами. У жовтні її акції впали на 80% і компанія не змогла залучити додаткове фінансування. Капіталізація впала з $4,3 млрд до $90 млн.

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024