Core Scientific повноцінно відновить діяльність до осені

Core Scientific повноцінно відновить діяльність до осені

Менеджмент компанії потребує додаткового часу для проведення реструктуризації своєї діяльності.

Реструктуризація збанкрутілої Core Scientific завершиться до 25 вересня відповідно до 90-денного відтермінування, що компанія отримала від суду. Про це повідомив її адвокат, пише CoinDesk.

У той самий час суд, де розглядається справа про банкрутство, дав рекомендації щодо прискорення термінів реструктуризації принаймні на місяць. Кредитори також зацікавлені у проведенні процедури якнайшвидше.

Core Scientific повноцінно відновить діяльність до осені
Динаміка вартості акцій Core Scientific від початку року. Джерело: Yahoo Finance.

Попри неоднозначну ситуацію зі станом майнера, інвестори досить оптимістично сприймають його потенціал щодо відновлення своєї діяльності у повному обсязі. Так, вартість акцій Core Scientific зросла приблизно у 9 разів від початку року.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Процедура банкрутства Core Scientific

На фоні фінансових проблем компанія Core Scientific розпочала процедуру банкрутства у грудні 2022 року. Прогнозувалося, що вона триватиме шість місяців, але згодом менеджмент компанії повідомив про потребу в додатковому часі.

Адвокати Core Scientific повідомили, що перенесення термінів значною мірою викликано необхідністю врахувати вплив низки чинників: коливання ціни біткоїна, зростання хешрейту та нові тарифи на електроенергію.

Проблеми майнера у 2022 році

Під час глибокої фази ведмежого ринку, викликаної крахом біржі FTX, Core Scientific зіткнулася зі значними фінансовими проблемами. У жовтні її акції впали на 80% і компанія не змогла залучити додаткове фінансування. Капіталізація впала з $4,3 млрд до $90 млн.

Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF Інвестори виявляють інтерес до нового біржового продукту від керуючого активами. Дмитро Харьков 05 грудня 2023