Одному з найбільших майнерів загрожує банкрутство

Одному з найбільших майнерів загрожує банкрутство

Core Scientific не має можливості виконувати свої фінансові зобов’язання.

Майнінгова компанія Core Scientific не може здійснити кредитні виплати у жовтні та листопаді 2022 року, а її акції протягом доби впали на 77%. Про це повідомляє CoinDesk.

Капіталізація компанії також стрімко знизилася до $90 млн, хоча ще в липні 2021 року вона становила $4,3 млрд. Core Scientific спеціалізується на використанні дата-центрів та спеціалізованих комп’ютерів для генерації потужностей, необхідних для майнінгу BTC. Представники компанії підтвердили, що у разі банкрутства інвестори можуть втратити всі свої внески.

Падіння акцій Core Scientific. Джерело: TradingView
Падіння акцій Core Scientific. Джерело: TradingView

Головною причиною фінансових проблем у Core Scientific є падіння ринкової вартості BTC приблизно втричі протягом останнього року, в той час, як складність майнінгу зросла на понад 70%. Тому компанія не може підтримувати позитивну рентабельність на цьому етапі.

Можливі сценарії

Одним із вірогідних сценаріїв, який визнають у менеджменті компанії є її банкрутство вже найближчим часом. Про це йдеться у офіційних звітах, наданих Комісії з цінних паперів та бірж (SEC). Якщо так станеться, це буде друге велике банкрутство серед провідних майнінгових компаній за останні два місяці (після Compute North).

Менеджмент також використовуватиме усі наявні можливості для залучення додаткового капіталу та розтермінування виконання своїх кредитних зобов’язань. Якщо компанії вдасться залучити ліквідність на вигідних умовах, вона матиме змогу підтримувати операційну діяльність. Середньострокові перспективи її роботи залежатимуть від термінів завершення ведмежого ринку та динаміки складності майнінгу.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Рекордний хешрейт

Хешрейт біткоїна, що демонструє обчислювальні потужності, необхідні для видобутку блоків, стрімко зростає останнім часом. Минулого місяця він встановив новий рекорд у 282 Eh/s та продовжує зростати. Критичне падіння рентабельності майнінгу загрожує фінансовому становищу багатьох компаній у цій сфері.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024