Binance йде з Нідерландів

Binance йде з Нідерландів

Біржа вирішила залишити країну після того, як не змогла отримати реєстрацію.

Біржа Binance оголосила, що залишає Нідерланди після того, як не змогла отримати дозвіл регулюючих органів. Про це повідомляє The Block.

Зазначається, що Binance більше не реєструватиме нових користувачів, які проживають у Нідерландах, а з 17 липня існуючі користувачі з цієї країни зможуть лише виводити активи з платформи, при цьому подальші покупки, угоди або вклади не допускаються.

«Існуючим користувачам, які проживають у Нідерландах, надіслано електронного листа з вичерпною інформацією про те, що це означає для їхніх рахунків та будь-яких активів, які вони нині мають на платформі Binance, а також про будь-які кроки, які їм потрібно зробити», – йдеться у заяві торгового майданчика.

Binance заявила, що вона брала участь у всебічному процесі реєстрації як постачальник послуг віртуальних активів (VASP) нідерландського регулятора. Попри вивчення різних варіантів дотримання нормативних вимог і продовження обслуговування жителів Нідерландів, Binance не змогла отримати реєстрацію VASP.

Проблеми у Binance у Європі

Французький підрозділ Binance перебуває під слідством місцевої влади за «незаконне надання послуг з цифровими активами та дії щодо відмивання грошей за обтяжливих обставин». Про це повідомила прокуратура Парижа.

Зокрема, Binance звинувачують у «приховуванні та конвертації коштів особами, які вчинили правопорушення».

«Документальні та цифрові елементи, зібрані під час обшуку, тепер мають стати предметом поглибленого вивчення», – заявив прокурор Парижа.

Ця новина з'явилася на тлі того, що Binance оголосила про свій вихід із Нідерландів після того, як їй не вдалося отримати ліцензію. Біржа також подала заявку на припинення реєстрації кіпрським регулятором цінних паперів.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Проблеми у Binance у США

5 червня Комісія з цінних паперів та бірж у США (SEC) подала позов проти Binance та її голови Чанпена Чжао, звинувативши їх у порушенні правил торгівлі цінними паперами та неправомірному поводженні із коштами клієнтів, введенні в оману інвесторів та регуляторів. За даними аналітичної компанії Kaiko, після позову SEC глибина ринку Binance.US знизилася майже на 80%.

Торговий майданчик зі свого боку розкритикував підходи регулятора до правозастосування та закликав до більшої ясності у політиці регулювання індустрії цифрових активів.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024