Binance йде з Нідерландів

Binance йде з Нідерландів

Біржа вирішила залишити країну після того, як не змогла отримати реєстрацію.

Біржа Binance оголосила, що залишає Нідерланди після того, як не змогла отримати дозвіл регулюючих органів. Про це повідомляє The Block.

Зазначається, що Binance більше не реєструватиме нових користувачів, які проживають у Нідерландах, а з 17 липня існуючі користувачі з цієї країни зможуть лише виводити активи з платформи, при цьому подальші покупки, угоди або вклади не допускаються.

«Існуючим користувачам, які проживають у Нідерландах, надіслано електронного листа з вичерпною інформацією про те, що це означає для їхніх рахунків та будь-яких активів, які вони нині мають на платформі Binance, а також про будь-які кроки, які їм потрібно зробити», – йдеться у заяві торгового майданчика.

Binance заявила, що вона брала участь у всебічному процесі реєстрації як постачальник послуг віртуальних активів (VASP) нідерландського регулятора. Попри вивчення різних варіантів дотримання нормативних вимог і продовження обслуговування жителів Нідерландів, Binance не змогла отримати реєстрацію VASP.

Проблеми у Binance у Європі

Французький підрозділ Binance перебуває під слідством місцевої влади за «незаконне надання послуг з цифровими активами та дії щодо відмивання грошей за обтяжливих обставин». Про це повідомила прокуратура Парижа.

Зокрема, Binance звинувачують у «приховуванні та конвертації коштів особами, які вчинили правопорушення».

«Документальні та цифрові елементи, зібрані під час обшуку, тепер мають стати предметом поглибленого вивчення», – заявив прокурор Парижа.

Ця новина з'явилася на тлі того, що Binance оголосила про свій вихід із Нідерландів після того, як їй не вдалося отримати ліцензію. Біржа також подала заявку на припинення реєстрації кіпрським регулятором цінних паперів.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Проблеми у Binance у США

5 червня Комісія з цінних паперів та бірж у США (SEC) подала позов проти Binance та її голови Чанпена Чжао, звинувативши їх у порушенні правил торгівлі цінними паперами та неправомірному поводженні із коштами клієнтів, введенні в оману інвесторів та регуляторів. За даними аналітичної компанії Kaiko, після позову SEC глибина ринку Binance.US знизилася майже на 80%.

Торговий майданчик зі свого боку розкритикував підходи регулятора до правозастосування та закликав до більшої ясності у політиці регулювання індустрії цифрових активів.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023