SEC судитиметься з Binance

SEC судитиметься з Binance

Американський регулятор звинувачує біржу та її голову в порушенні норм щодо торгівлі цінними паперами.

Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) 5 червня подала позов до суду проти найбільшої біржі Binance та її гендиректора Чанпена Чжао. У позові стверджується, що Binance незаконно пропонувала американським інвесторам послуги з торгівлі цінними паперами на своїх платформах Binance.com і Binance.US, повідомляє Bitcoin Magazine.

Згідно зі скаргою, менеджмент Binance здійснював незареєстровані операції з цінними паперами, а також надавав інвесторам неправдиву інформацію щодо нагляду та контролю за маніпулятивною торгівлею.

Комісія також стверджує, що Binance проводила незареєстровані розміщення та продаж власних криптовалютних активів, а також програми отримання прибутку та інвестиційних схем. Зокрема, звинувачення стосуються криптовалют BNB і BUSD, випущених Binance, а також програм BNB Vault і Simple Earn.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Відповідь Binance

У відповідь на звинувачення Binance висловила розчарування і підкреслила свою активну співпрацю з SEC у проведенні розслідування. Представники Binance зазначили, що біржа брала участь у широких обговореннях з метою досягнення врегулювання, але SEC вирішила діяти в односторонньому порядку.

Компанія заявила, що має намір захищати свою платформу, і розкритикувала підхід SEC до правозастосування, закликавши до більшої ясності у регулюванні індустрії цифрових активів. Binance також спростувала звинувачення в тому, що активи користувачів на платформі Binance.US перебувають під загрозою, запевнивши клієнтів у безпеці та захищеності їхніх коштів.

Крах FTX

У листопаді 2022 року під час останньої фази ведмежого ринку збанкрутіла третя за обсягом торгів біржа цифрових активів FTX. До неплатоспроможності призвів недостатній обсяг резервів, а також нецільове використання коштів клієнтів через Alameda Rseearch та інші пов’язані компанії.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023