SEC судитиметься з Binance

SEC судитиметься з Binance

Американський регулятор звинувачує біржу та її голову в порушенні норм щодо торгівлі цінними паперами.

Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) 5 червня подала позов до суду проти найбільшої біржі Binance та її гендиректора Чанпена Чжао. У позові стверджується, що Binance незаконно пропонувала американським інвесторам послуги з торгівлі цінними паперами на своїх платформах Binance.com і Binance.US, повідомляє Bitcoin Magazine.

Згідно зі скаргою, менеджмент Binance здійснював незареєстровані операції з цінними паперами, а також надавав інвесторам неправдиву інформацію щодо нагляду та контролю за маніпулятивною торгівлею.

Комісія також стверджує, що Binance проводила незареєстровані розміщення та продаж власних криптовалютних активів, а також програми отримання прибутку та інвестиційних схем. Зокрема, звинувачення стосуються криптовалют BNB і BUSD, випущених Binance, а також програм BNB Vault і Simple Earn.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Відповідь Binance

У відповідь на звинувачення Binance висловила розчарування і підкреслила свою активну співпрацю з SEC у проведенні розслідування. Представники Binance зазначили, що біржа брала участь у широких обговореннях з метою досягнення врегулювання, але SEC вирішила діяти в односторонньому порядку.

Компанія заявила, що має намір захищати свою платформу, і розкритикувала підхід SEC до правозастосування, закликавши до більшої ясності у регулюванні індустрії цифрових активів. Binance також спростувала звинувачення в тому, що активи користувачів на платформі Binance.US перебувають під загрозою, запевнивши клієнтів у безпеці та захищеності їхніх коштів.

Крах FTX

У листопаді 2022 року під час останньої фази ведмежого ринку збанкрутіла третя за обсягом торгів біржа цифрових активів FTX. До неплатоспроможності призвів недостатній обсяг резервів, а також нецільове використання коштів клієнтів через Alameda Rseearch та інші пов’язані компанії.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024