Celsius більше не банкрут

Celsius більше не банкрут

Компанія завершила процедуру виходу з банкрутства та планує повернути кредиторам $3 млрд.

Компанія Celsius вийшла з процедури банкрутства відповідно до глави 11 у США і планує розподілити $3 млрд у різних активах серед кредиторів, а також відкрити нову компанію з видобутку біткоїнів. Про це повідомляє Cointelegraph.

Вихід Celsius з банкрутства супроводжується створенням Ionic Digital, компанії з видобутку біткоїнів, якою керує Hut 8 і очолює головний комерційний директор Hut 8 Метт Прусак.

Celsius заявила, що Ionic Digitial «продовжить забезпечувати повернення коштів кредиторам», а її акції «публічно торгуватимуться після отримання належних дозволів».

Близько 98% кредиторів Celsius погодилися з планом виходу з банкрутства, який було ухвалено за 18 місяців після того, як компанія призупинила вилучення коштів у червні 2022 року і подала заяву про банкрутство за місяць.

Celsius додала, що збільшила кількість цифрових валют, доступних для розподілу серед кредиторів, приблизно на $250 млн за рахунок «конвертації альткоїнів у BTC».

У судовій заяві Celsius повідомила, що згорне свою діяльність і припинить роботу своїх мобільних і вебзастосунків до 28 лютого, а виплати кредиторам здійснюватимуться через PayPal, Venmo та Coinbase.

«Всі припускали, що Celsius повністю зникне, як і інші криптовалютні кредитори, які подавали заяви про банкрутство приблизно в той самий час. Наш вихід із банкрутства – це кульмінація надзвичайної командної роботи», – заявили члени спеціальної ради, яка керувала Celsius у процесі виходу з банкрутства Девід Барс та Алан Карр.

Справа Celsius

Компанія Celsius подала заяву про банкрутство у 2022 році, заподіявши інвесторам мільярдні збитки. Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) подала до суду на Celsius та її колишнього генерального директора Алекса Машинського, звинувативши в організації шахрайських схем.

На нерухомість ексглави Celsius у США накладено арешт на підставі судового рішення. Сам Машинський був заарештований вранці 13 липня 2023 року з правом вийти під заставу в $40 млн. Судовий процес у кримінальній справі Машинського призначено на 17 вересня 2024 року.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Хто ще виходить із банкрутства

З процедури банкрутства також виходить велика майнінгова компанія Core Scientific, пройшовши 13-місячний процес реструктуризації. План реорганізації дозволяє Core Scientific провести повторний лістинг своїх акцій CORZ на біржі Nasdaq.

У вересні 2023 року Core Scientific ухвалила рішення продати кредитору Celsius Network центр оброблення даних для майнінгу за $14 млн. Ця угода поставила крапку в усіх судових процесах, які тривали між двома сторонами.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024