У Німеччині поліція конфіскувала 50 000 BTC

У Німеччині поліція конфіскувала 50 000 BTC

Активи вартістю $2,2 млрд належали зловмисникам, які розповсюджували цифровий контент із порушенням авторських прав.

Поліція Німеччини в межах розслідування справи про незаконне розповсюдження цифрового контенту вилучила 50 000 BTC (близько $2,2 млрд). Про це повідомляється на сайті Управління державної кримінальної поліції Саксонії.

Як з'ясували правоохоронці, біткоїни належали 37-річному громадянину Польщі та 40-річному громадянину Німеччини. У 2013 році вони запустили онлайн-ресурс, через який поширювали контент, порушуючи авторські права. Отримані кошти зловмисники переводили в біткоїни.

За словами поліцейських, обвинувачені погодились добровільно передати правоохоронним органам BTC. Активи перерахували на офіційні біткоїн-гаманці, які надало Федеральне управління податкової поліції Німеччини.

Правоохоронців навчають відстежувати BTC-транзакції

Німеччина серед інших країн профінансувала курс навчання групи українських правоохоронців щодо розслідування фінансових злочинів, скоєних з використанням цифрових активів.

Зі зростанням використання криптовалют в Україні виникла гостра потреба у зміцненні потенціалу правоохоронних і наглядових органів. На курсах розповіли про методи та практичні інструменти для розслідування фінансових злочинів, зокрема тих, де фігурують цифрові активи.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн у Бундестазі

Своєю чергою, у Бундестазі 22 лютого відбудеться освітній захід, на якому депутатів німецького парламенту ознайомлять із Біткоїном та його перевагами. Це ініціатива парламентарки Джоани Котар, яка запросила на івент засновника компанії Blocktrainer Романа Реєра та представника компанії Terahash Крістіана Клегера.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024