Депутатам Бундестагу розкажуть про Біткоїн

Депутатам Бундестагу розкажуть про Біткоїн

Члени німецького парламенту зможуть дізнатися про основи та переваги головного цифрового активу.

Депутатка Бундестагу Джоана Котар має намір провести 22 лютого освітній захід у стінах німецького парламенту, на якому її колеги зможуть дізнатися про Біткоїн і його переваги. Про це Котар написала у себе на сторінці у соціальній мережі X.

На івент запросили засновника компанії Blocktrainer Романа Реєра та представника компанії Terahash Крістіана Клегера. Вони проведуть презентації та розкажуть про технології, пов'язані з Біткоїном. Захід пройде під девізом «Біткоїн іде до Бундестагу». Це важливий перший крок для популяризації цифрових валют у Німеччині.

Хто така Джоана Котар

Депутатка парламенту в Німеччині Джоана Котар відома тим, що часто критикує плани Європейського центрального банку (ЄЦБ), який вивчає можливості цифрового євро. Політикиня стверджує, що біткоїн саме завдяки децентралізованому характеру може стати найефективнішим платіжним засобом, який не порушує фінансової свободи громадян.

Котар готова стати авторкою законопроєкту, який прирівнює біткоїн до євро та німецької марки. Це забезпечить правову безпеку підприємствам і приватним особам, усуне ризики відмивання грошей через криптовалюти та запобігатиме ухиленню від сплати податків. Вона вірить, що документ завадить будь-якій незаконній діяльності, в якій може бути задіяний Біткоїн.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Банки та біткоїни

Тим часом у Німеччині дедалі більше банків пропонують своїм клієнтам послуги, пов'язані з біткоїном. Зокрема, гігант Deutsche Bank уклав партнерство зі швейцарською компанією Taurus, щоб запропонувати своїм інституційним клієнтам послуги зі зберігання біткоїнів і криптовалют.

Кастодіальне рішення Deutsche Bank передусім розглядається як стратегічний крок, спрямований на захоплення частки цього ринку.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024