Deutsche Bank має намір зберігати BTC інституціоналів

Deutsche Bank має намір зберігати BTC інституціоналів

Найбільший банк Німеччини уклав партнерство зі швейцарською компанією Taurus. Це стратегічний крок, спрямований на захоплення частки ринку біткоїна та криптовалют.

Банківський гігант з Німеччини Deutsche Bank уклав партнерство зі швейцарською компанією Taurus, щоб запропонувати своїм інституційним клієнтам послуги зі зберігання біткоїнів і криптовалют. Про це повідомляє Reuters.

«Оскільки очікується, що простір цифрових активів охоплюватиме трильйони доларів, він має стати одним із пріоритетних напрямів діяльності як інвесторів, так і корпорацій. Ми приділяємо особливу увагу не лише криптовалютам, а й підтримці наших клієнтів у спільній екосистемі цифрових активів», – заявив глава підрозділу Deutsche Bank з роботи з цінними паперами Пол Малей.

Він зазначив, що фінустанова працює обережно та відповідно до духу і літери нормативних актів, що регулюють даний клас активів.

Біткоїн продовжує набирати обертів і визнаватись як легітимний клас активів, стаючи дуже привабливим варіантом інвестицій для хедж-фондів, сімейних офісів та інших інституційних інвесторів. Кастодіальне рішення Deutsche Bank передусім розглядається як стратегічний крок, спрямований на захоплення частки цього ринку.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Deutsche Bank і біткоїни

Попри те, що Deutsche Bank раніше виказував певну обережність щодо BTC, він визнав значущість біткоїна в глобальній економіці.

Найбільший банк Німеччини вперше натякнув на плани зберігання цифрових активів наприкінці 2020 року, але тоді у фінустанові не уточнювали, коли конкретно планують запустити послугу.

Проте 20 червня стало відомо, що Deutsche Bank подав заявку на отримання дозволу надавати послуги зберігання біткоїнів і криптовалют.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024