Денний приплив коштів у біткоїн-ETF перевищив $300 млн

Денний приплив коштів у біткоїн-ETF перевищив $300 млн

Лідером за обсягом інвестицій став біткоїн-фонд FBTC від Fidelity з показником $131 млн.

Загальний денний чистий приплив коштів у спотові біткоїн-фонди склав $303 млн, що є найбільшим показником з 3 травня. Про це свідчать дані сервісу SoSoValue.

Лідером притоку став біткоїн-фонд FBTC від Fidelity з показником $131 млн, за ним слідує фонд Bitwise з $86 млн. Ark Invest і ARKB від 21Shares залучили $39 млн. Тим часом GBTC від Grayscale, найбільший спотовий біткоїн-фонд за вартістю чистих активів, вчора зафіксував третій в історії чистий притік коштів, залучивши $27 млн. А от у другому за величиною фонді BlackRock зафіксували нульовий показник.

Біткоїн-ETF під управлінням Valkyrie, VanEck, Franklin Templeton, WisdomTree, Invesco і Galaxy Digital також повідомили про однозначні чисті притоки.

«Великі притоки свідчать про те, що інвестиційні консультанти та менеджери хедж-фондів вважають біткоїн-ETF унікальним інструментом хеджування, що забезпечує переваги диверсифікації, які не можуть запропонувати традиційні класи активів», - прокоментувала аналітикиня BTC Markets Рейчел Лукас.

Яка загальна ситуація

Станом на середу, 15 травня, 11 спотових біткоїн-ETF в США отримали сукупний чистий приплив коштів на суму $12,15 млрд. Однак обсяги торгів на біржових фондах постійно знижуються з моменту досягнення піка в березні.

«Попри нещодавні коливання, сукупний чистий приплив коштів у розмірі $12 млрд з моменту їх (спотових біткоїн-фондів. – Ред.) дебюту в січні підкреслює постійну привабливість цих фінансових інструментів», - наголосили аналітики BTC Markets.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Хто інвестує у спотові біткоїн-фонди

Як виявилось, у біткоїн-ETF крім звичайних компаній та корпорацій зробив інвестиції ще американський штат Вісконсин. Зокрема Інвестиційна рада штату Вісконсин (SWIB) має позиції у спотових біржових біткоїн-фондах від компаній Grayscale і BlackRock на $100 млн і $64 млн відповідно.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024