Один зі штатів США інвестував у біткоїн-ETF

Один зі штатів США інвестував у біткоїн-ETF

Інвестиційна рада Вісконсину має позиції у біржових біткоїн-фондах від компаній Grayscale і BlackRock.

Інвестиційна рада штату Вісконсин (SWIB) має позиції у спотових біржових біткоїн-фондах від компаній Grayscale і BlackRock. Про це стало відомо з поданої 14 травня до Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) декларації, повідомляє Cointelegraph.

SWIB володіє понад 2,4 млн акцій BlackRock iShares Bitcoin Trust (IBIT) і понад 1 млн акцій Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) вартістю приблизно $100 млн і $64 млн, відповідно. У заяві припускається, що Пенсійна система штату Вісконсин може мати доступ до біткоїн-інвестицій через ці дві компанії з управління активами.

SWIB також повідомив, що станом на грудень 2023 року він керував активами на суму понад $156 млрд, з яких приблизно 48% припадало на інвестиції в акціонерний капітал. Зокрема інвестиції були спрямовані у Coinbase, MicroStrategy та Cleanspark.

Зацікавленість з боку інституціоналів

З поданих до SEC фінансових звітів останнім часом спостерігаємо за ширшою тенденцією інституційного прийняття біткоїна, коли кілька великих банків і фінансових установ вивчають способи включення BTC у свої пропозиції й отримання доступу до цього активу.

Спотові біткоїн-ETF дозволяють інвесторам отримувати доступ до торгівлі головним цифровим активом без прямого володіння ним, що робить такий інструмент популярним серед інституційних інвесторів.

Представники Біткоїн-спільноти вважають такий крок з боку великих компаній позитивним сигналом для галузі.

Що таке біткоїн-ETF?
Що таке біткоїн-ETF?
Біткоїн-ETF (біржові фонди) призначені для відстеження ефективності базового акт...
Bitcoin Magazine 08 серпня 2023

Які гіганти скористались біткоїн-ETF

Нещодавно одні з найбільших банків світу Wells Fargo та JPMorgan Chase інвестували у спотові біткоїн-ETF.

У звіті Wells Fargo зазначено, що компанія володіє 2245 акціями Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) вартістю $121 000 за поточним курсом. Крім того, організація придбала З7 акцій біткоїн-ETF ProShares Bitcoin Strateg ETF (BITO) на суму близько $1000.

PMorgan Chase також відзвітував SEC про володіння активами у таких біржових біткоїн-фондах, як IBIT (від BlackRock), FBTC (від Fidelity), GBTC (від Grayscale), BITO (від ProShares Bitcoin Strategy ETF), BITB (від Bitwise Bitcoin ETF). Загалом компанія вклала в біткоїн-ETF $760 000.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024