Один з найбільших банків США інвестував у біткоїн-ETF

Один з найбільших банків США інвестував у біткоїн-ETF

Wells Fargo подав звіт до SEC про інвестиції $120 000 у біткоїн-фонди.

Один з найбільших банків США Wells Fargo володіє позиціями у спотових біткоїн-ETF Grayscale та ProShares Bitcoin Strategy, а також акціями Bitcoin Depot Inc. Про це стало відомо зі звіту фінустанови, поданого до Комісії з цінних паперів і бірж (SEC), передає Bitcoin Magazine.

У звіті Wells Fargo зазначено, що компанія володіє 2245 акціями Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) вартістю $121 000 за поточним курсом. Крім того, організація придбала З7 акцій біткоїн-ETF ProShares Bitcoin Strateg ETF (BITO) на суму близько $1000.

Спотові біткоїн-ETF дозволяють інвесторам отримувати доступ до торгівлі головним цифровим активом без прямого володіння ним, що робить такий інструмент популярним серед інституційних інвесторів.

Новина про спотовий біржовий ETF Wells Fargo з'явилася на тлі ширшої тенденції інституційного прийняття біткоїна, коли кілька великих банків і фінансових установ вивчають способи включення BTC у свої пропозиції й отримання доступу до цього активу.

JPMorgan Chase та біткоїн-ETF

Інший великий банк в Америці JPMorgan Chase також відзвітував SEC про володіння активами у таких біржових біткоїн-фондах, як IBIT (від BlackRock), FBTC (від Fidelity), GBTC (від Grayscale), BITO (від ProShares Bitcoin Strategy ETF), BITB (від Bitwise Bitcoin ETF).

Загалом компанія вклала в біткоїн-ETF $760 000. Аналітики відзначають, що на тлі інших інвестицій у цей клас активів, у JPMorgan обмежилися відносно невеликою сумою. Водночас представники біткоїн-спільноти вважають такий крок компанії позитивним сигналом для галузі, бо JPMorgan Chase – це транснаціональний фінансовий конгломерат, який є одним із найбільших банків світу. Під його керуванням знаходиться $2,6 трлн.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Інвестиції SIG у біткоїн-ETF

Минулого тижня інвестиційний гігант Susquehanna International Group (SIG) повідомив, що володіє понад $1,8 млрд у біржових біткоїн-фондах. Згідно зі звітом, найбільші позиції інвестиційної компанії були у біткоїн-фонді GBTC на загальну суму понад $1 млрд. Ці документи також показали, що SIG має позиції в низці інших біржових фондах, із загальною сумою активів у понад $1,8 млрд.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024