Інвестиційний гігант SIG вклав $1,8 млрд у біткоїн-ETF

Інвестиційний гігант SIG вклав $1,8 млрд у біткоїн-ETF

Найбільші позиції компанії були в біткоїн-фонді GBTC від Grayscale.

Міжнародна торгова, технологічна та інвестиційна компанія Susquehanna International Group (SIG) повідомила, що володіє понад $1,8 млрд у біржових біткоїн-фондах (ETF). Про це стало відомо з поданої звітності до Комісії з цінних паперів та бірж (SEC), передає Bitcoin Magazine.

Згідно зі звітом, найбільші позиції інвестиційної компанії були в біткоїн-фонді GBTC від компанії Grayscale на загальну суму понад $1 млрд. Документи також показали, що SIG має позиції в низці інших біржових фондах, із загальною сумою активів у понад $1,8 млрд.

Повідомлення про те, що SIG володіє такими коштами у біржових біткоїн-ETF, відображає зростаючу тенденцію інституційного прийняття біткоїнів та інвестування в них як частини диверсифікованої інвестиційної стратегії. Дослідники ринку та аналітики очікують, що в найближчі місяці більше установ подадуть документи за формою 13F-HR до Комісії з цінних паперів і бірж США, розкриваючи інформацію про те, хто саме купував спотові біткоїн-біржові ETF з моменту їхнього запуску в січні цього року.

Що відомо про SIG

Susquehanna International Group, LLP (SIG) - приватна глобальна торгова та технологічна компанія, була заснована в 1987 році шістьма підприємцями. Компанія дуже швидко розвивалася, вже за рік її штат виріс до 100 осіб, а виторг становив близько $30 млн.

Сьогодні у фірмі працюють понад 3000 осіб в офісах у Північній Америці, Австралії, Європі та Азії. SIG управляє приблизно одним із кожних семи опціонів на акції, що торгуються у світі. Фірма також є маркет-мейкером тисяч акцій Nasdaq і одним із найбільших учасників ринку опціонів у США.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Хто ще інвестував у спотові біткоїн-фонди

Як стало відомо з поданих до SEC декларацій, другий за величиною європейський банк BNP Paribas також придбав акції біткоїн-фонду. Це був IBIT від керуючого активами BlackRock. Інвестиції склали близько $40 000.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024