CME планує запустити спотову торгівлю біткоїнами

CME планує запустити спотову торгівлю біткоїнами

Представники чиказької біржі активно ведуть перемовини з біткоїн-трейдерами.

Найбільша у світі ф'ючерсна біржа CME Group планує запустити спотову торгівлю біткоїнами. Про це повідомляє Financial Times.

Вочевидь, біржа вирішила скористатись різким зростанням попиту серед інвестиційних менеджерів з Волл-стріт, щоб отримати доступ до біткоїн-сектору.

За словами різних джерел, які безпосередньо знайомі з ситуацією, чиказька група веде переговори з трейдерами, які хочуть купувати й продавати BTC на регульованому ринку.

Якщо цей план буде реалізовано, це означатиме подальше «вторгнення» великих установ з Волл-стріт у сектор цифрових активів після того, як у січні Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) схвалила біткоїн-фонди. Але поки що CME ситуацію не коментує.

Що матиме CME від спотової торгівлі

Запровадження спотової торгівлі біткоїнами на CME, яка вже проводить торги біткоїн-ф'ючерсами, полегшить інвесторам укладати угоди з головним цифровим активом. Поширена стратегія серед професійних біткоїн-трейдерів і основна на ринку казначейських зобов'язань США, базисна торгівля передбачає запозичення грошей для продажу ф'ючерсів з одночасною купівлею базового активу та отримання прибутку від невеликого розриву між ними. Основна частина торгівлі казначейськими зобов'язаннями відбувається на майданчиках CME.

CME, яка обслуговує переважно хедж-фонди та приватних трейдерів, має близько 26 000 відкритих позицій на суму близько $8,5 млрд на своєму ринку в Чикаго, що більш ніж удвічі більше, ніж рік тому. Крім того ця біржа обігнала Binance за показниками на ринку біткоїн-ф’ючерсів.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Стратегії конкурентів

Чиказька біржа опціонів (CBOE), головний конкурент CME, з 11 січня 2024 року розпочала торгівлю та кліринг маржинальними ф'ючерсами на біткоїн. Маржинальна модель покликана підвищити ефективність використання капіталу, дозволяючи клієнтам брати участь у торгівлі ф'ючерсами без попереднього внесення повного забезпечення.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024