CBOE запускає торгівлю маржинальними ф'ючерсами на біткоїн

CBOE запускає торгівлю маржинальними ф'ючерсами на біткоїн

Це дозволить майданчику стати першою регульованою біржею у США, яка забезпечила торгівлю похідними біткоїн-інструментами.

14 листопада Чиказька біржа опціонів (CBOE) оголосила про свої плани розпочати торгівлю та кліринг маржинальними ф'ючерсами на біткоїн з 11 січня 2024 року. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Цей крок позиціонує Cboe Digital як першу в США регульовану біржу, що забезпечує торгівлю похідними біткоїн-інструментами. Пропонуючи маржинальні контракти на біткоїн із фінансовими розрахунками, CBOE Digital планує диверсифікувати набір продуктів. Маржинальна модель покликана підвищити ефективність використання капіталу, дозволяючи клієнтам брати участь у торгівлі ф'ючерсами без попереднього внесення повного забезпечення.

Єдина платформа для торгівлі спот і деривативами, що надається Cboe Digital, покликана спростити доступ клієнтів до обох ринків, відкриваючи можливості для збільшення капіталу та підвищення операційної ефективності.

Майбутній запуск маржинальних ф'ючерсів буде підтриманий іншими компаніями криптовалютного та традиційного фінансового секторів, серед яких B2C2, BlockFills, CQG, Cumberland DRW, Jump Trading Group, Marex, StoneX Financial, Talos, tastytrade, Trading Technologies та Wedbush.

Навіщо потрібні маржинальні ф'ючерси

Маржинальні ф'ючерси на біткоїн є фінансовими інструментами, які дозволяють трейдерам спекулювати на майбутній вартості біткоїна, використовуючи позикові кошти. Цей інструмент приваблює інвесторів можливістю посилювати потенційний прибуток (чи збитки) за рахунок використання позикових коштів. За їхньою допомогою трейдери можуть посилити свої позиції в біткоїні, що дозволяє їм відкривати більші угоди, ніж це було б можливо з їхнім власним капіталом. Це може бути особливо корисним у ситуаціях, коли трейдер очікує значної зміни ціни і хоче максимізувати потенційний прибуток від руху курсу.

Проте важливо зауважити, що маржинальна торгівля пов'язана з високим ризиком, передусім з огляду на волатильність біткоїна. Використання позикових коштів збільшує не лише потенційний прибуток, а й потенційні збитки, роблячи цей інструмент не придатним для всіх інвесторів. Досвідчені трейдери використовують маржинальні ф'ючерси як спосіб хеджування (захисту) своїх позицій, знижуючи цим ризики, пов'язані з несприятливими ціновими коливаннями. Цей інструмент також дозволяє трейдерам займати позиції з продажу біткоїна, це означає ставку на падіння його вартості, що неможливо за умови простої купівлі-продажу.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Найпопулярніший майданчик біткоїн-ф'ючерсів

Найпопулярнішою платформою біткоїн-ф'ючерсів нещодавно стала Чиказька товарна біржа (CME). Після того як біткоїн уперше за 18 місяців подолав позначку $37 000, CME випередила Binance у списку найбільших платформ за показником відкритого інтересу (ОІ) до біткоїн-ф'ючерсів.

На думку аналітиків, сплеск активності на біржі CME може бути пов'язаний із зростаючим інтересом до біткоїна серед інституційних інвесторів. Зміна рейтингу відбулася після скорочення кредитного плеча на тлі різких коливань цін.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024