CME стала найпопулярнішою платформою біткоїн-ф'ючерсів

CME стала найпопулярнішою платформою біткоїн-ф'ючерсів

Сплеск активності на Чиказькій товарній біржі пов'язують із зростаючим інтересом до BTC серед інституціоналів.

Після того як біткоїн уперше за 18 місяців подолав позначку $37 000, біржа Chicago Mercantile Exchange (CME) випередила Binance у списку найбільших платформ за показником відкритого інтересу (ВІ) до біткоїн-ф'ючерсів. Відповідні дані надає сервіс Coinglass.

Так, за останню добу ВІ на Чиказькій товарній біржі досяг $3,98 млрд, що вперше за два роки дозволило платформі зайняти 24,4% ринку. При цьому в Binance показник знизився до 23,17% ($3,78 млрд).

CME стала найпопулярнішою платформою біткоїн-ф'ючерсів
Відкритий інтерес до біткоїн-ф'ючерсів серед бірж. Джерело: Coinglass.

На думку аналітиків, сплеск активності на біржі CME може бути пов'язаний зі зростанням інтересу до біткоїна серед інституціональних інвесторів. Зміна рейтингу відбулася після скорочення кредитного плеча на тлі різких коливань цін. У результаті відкритий інтерес до біткоїна впав на $2 млрд. Повідомляється, що це зниження здебільшого вплинуло на трейдерів Binance, ніж на учасників ринку CME.

CME пропонує торгівлю традиційними ф'ючерсними контрактами із заздалегідь визначеним терміном дії, тоді як Binance та інші централізовані біржі зі списку торгують традиційними ф'ючерсами, безстроковими контрактами чи ф'ючерсами без терміну дії.

Що таке відкритий інтерес

Відкритий інтерес є ключовим індикатором в аналізі ф'ючерсних та опціонних ринків, що відображає загальну кількість відкритих, але не виконаних контрактів на певний час. Це число охоплює всі покупки (довгі позиції) та продажі (короткі позиції), які ще не було закрито, виконано або застаріли. Відкритий інтерес є важливим показником, оскільки він допомагає трейдерам зрозуміти, наскільки активним чи ліквідним є ринок, а також може надавати інформацію про чинність поточного тренду цін.

Аналіз відкритого інтересу містить оцінку змін у кількості відкритих контрактів разом зі змінами цін. Наприклад, збільшення відкритого інтересу у поєднанні з підвищенням цін може вказувати на те, що нові інвестори входять на ринок, підтримуючи поточний висхідний тренд. З іншого боку, якщо ціни падають, а відкритий інтерес зростає, це може свідчити, що ринок стає більш ведмежим. Таким чином, відкритий інтерес може бути цінним інструментом для передбачення потенційних змін у динаміці ринку та оцінки настроїв учасників ринку.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що відбувалося з курсом біткоїна

У першій половині тижня біткоїн торгувався переважно у бічному тренді. Однак на тлі початку розгляду заявок на спотові біткоїн-ETF Комісією з цінних паперів і бірж (SEC) курс біткоїна досяг 9 листопада позначки $37 900.

У разі позитивного рішення SEC можуть виникнути передумови для припливу інституціонального капіталу в галузь.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024