Курс біткоїна за тиждень: оновлено річний максимум

Курс біткоїна за тиждень: оновлено річний максимум

Головний цифровий актив демонструє зростання в очікуванні на схвалення низки заявок на спотові біткоїн-ETF.

Курс біткоїна за тиждень (3-10 листопада) зріс на 6,1% та наразі складає $36 500. Інституційні інвестори очікують на позитивне рішення від регуляторів.

Першу половину тижня біткоїн перебував здебільшого у боковому тренді, але темпи його зростання значно збільшилися останніми днями. 9 листопада розпочалося вікно розгляду заявок на спотові біткоїн-ETF від Комісії з цінних паперів та бірж (SEC). Воно триватиме до 17 листопада.

Курс біткоїна за тиждень: оновлено річний максимум
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Навіть якщо позитивне рішення не буде ухвалено зараз, більшість експертів очікують на схвалення великої кількості заявок у період до 10 січня 2024 року. Це має створити передумови для припливу інституційного капіталу в галузь.

На тлі оптимізму курс біткоїна сягнув $37 900 у четвер, 9 листопада, після чого дещо скорегувався.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Після виходу з бокового каналу в $25 000-30 000 біткоїн повернувся до сталого зростання. Наступний рівень опору знаходиться у районі $40 000, куди BTC наразі впевнено прямує. Проте високі процентні ставки все ж створюють певні проблеми для биків.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 91% Федеральна резервна система не підвищуватиме процентні ставки наступного місяця. Але й поточний рівень ставок є максимальним за останні 22 роки.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна помірно зріс на 1% та становив $34 400. Визначальною подією було рішення Федеральної резервної системи щодо ставок та пресконференція глави ФРС Джерома Павелла. Вже тоді біткоїн наближався до $36 000, але не зміг утриматися на цьому рівні.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024