Курс біткоїна за тиждень: оновлено річний максимум

Курс біткоїна за тиждень: оновлено річний максимум

Головний цифровий актив демонструє зростання в очікуванні на схвалення низки заявок на спотові біткоїн-ETF.

Курс біткоїна за тиждень (3-10 листопада) зріс на 6,1% та наразі складає $36 500. Інституційні інвестори очікують на позитивне рішення від регуляторів.

Першу половину тижня біткоїн перебував здебільшого у боковому тренді, але темпи його зростання значно збільшилися останніми днями. 9 листопада розпочалося вікно розгляду заявок на спотові біткоїн-ETF від Комісії з цінних паперів та бірж (SEC). Воно триватиме до 17 листопада.

Курс біткоїна за тиждень: оновлено річний максимум
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Навіть якщо позитивне рішення не буде ухвалено зараз, більшість експертів очікують на схвалення великої кількості заявок у період до 10 січня 2024 року. Це має створити передумови для припливу інституційного капіталу в галузь.

На тлі оптимізму курс біткоїна сягнув $37 900 у четвер, 9 листопада, після чого дещо скорегувався.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Після виходу з бокового каналу в $25 000-30 000 біткоїн повернувся до сталого зростання. Наступний рівень опору знаходиться у районі $40 000, куди BTC наразі впевнено прямує. Проте високі процентні ставки все ж створюють певні проблеми для биків.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 91% Федеральна резервна система не підвищуватиме процентні ставки наступного місяця. Але й поточний рівень ставок є максимальним за останні 22 роки.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна помірно зріс на 1% та становив $34 400. Визначальною подією було рішення Федеральної резервної системи щодо ставок та пресконференція глави ФРС Джерома Павелла. Вже тоді біткоїн наближався до $36 000, але не зміг утриматися на цьому рівні.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023