Курс біткоїна за тиждень: стабілізація на максимумі

Курс біткоїна за тиждень: стабілізація на максимумі

Головний цифровий актив демонструє високі результати попри рішення регуляторів.

Курс біткоїна за тиждень (27 жовтня – 3 листопада) зріс на 1% та наразі складає $34 400. BTC зміцнює позиції, але процентні ставки залишаються на рекордно високому рівні.

Більшу частину тижня біткоїн знаходився у боковому тренді. Після оголошення рішення Федеральної резервної системи (ФРС) щодо ставок та пресконференції Джерома Павелла курс тимчасово наблизився до $36 000. Але згодом настала помірна корекція.

Курс біткоїна за тиждень: стабілізація на максимумі
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Отже, процентні ставки залишаються на рівні у 5,25-5,5% принаймні до грудня. Іншою важливою подією тижня стало завершення резонансної справи проти засновника біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда обвинувальним вироком за всіма пунктами звинувачення.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн продовжує перебувати близько до свого річного максимуму у понад $35 000. Проте високі процентні ставки й відсутність позитивного рішення від Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) щодо заявок на спотові біткоїн-ETF не дозволяють бикам реалізувати весь свій потенціал.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 80% Федеральна резервна система залишить процентні ставки на поточному рівні й наступного місяця. Така ситуація підвищує ймовірність бокової корекції на ринку.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна додав 16% та досяг $34 000. Минулого тижня курс цифрового активу вперше від початку року на деякий час перевищив $35 000. Поштовхом до зростання слугували чутки й прогнози щодо схвалення заявок на спотові біткоїн-ETF.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024