Курс біткоїна за тиждень: стабілізація на максимумі

Курс біткоїна за тиждень: стабілізація на максимумі

Головний цифровий актив демонструє високі результати попри рішення регуляторів.

Курс біткоїна за тиждень (27 жовтня – 3 листопада) зріс на 1% та наразі складає $34 400. BTC зміцнює позиції, але процентні ставки залишаються на рекордно високому рівні.

Більшу частину тижня біткоїн знаходився у боковому тренді. Після оголошення рішення Федеральної резервної системи (ФРС) щодо ставок та пресконференції Джерома Павелла курс тимчасово наблизився до $36 000. Але згодом настала помірна корекція.

Курс біткоїна за тиждень: стабілізація на максимумі
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Отже, процентні ставки залишаються на рівні у 5,25-5,5% принаймні до грудня. Іншою важливою подією тижня стало завершення резонансної справи проти засновника біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда обвинувальним вироком за всіма пунктами звинувачення.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн продовжує перебувати близько до свого річного максимуму у понад $35 000. Проте високі процентні ставки й відсутність позитивного рішення від Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) щодо заявок на спотові біткоїн-ETF не дозволяють бикам реалізувати весь свій потенціал.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 80% Федеральна резервна система залишить процентні ставки на поточному рівні й наступного місяця. Така ситуація підвищує ймовірність бокової корекції на ринку.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна додав 16% та досяг $34 000. Минулого тижня курс цифрового активу вперше від початку року на деякий час перевищив $35 000. Поштовхом до зростання слугували чутки й прогнози щодо схвалення заявок на спотові біткоїн-ETF.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023