Курс біткоїна за тиждень: BTC протестував річний максимум

Курс біткоїна за тиждень: BTC протестував річний максимум

Головний цифровий актив вперше від початку року на деякий час перевищив ціновий рівень у $35 000.

Курс біткоїна за тиждень (20-27 жовтня) злетів на 16% та наразі складає $34 000. BTC зміцнює позиції в очікуванні прогресу з ухвалення спотових біткоїн-ETF.

24 жовтня біткоїн різко зріс приблизно на $4000 та у подальші дні закріпився на нових цінових рівнях. Торговельна активність на ринку похідних фінансових інструментів (ф’ючерсів та опціонів) також вказує на оптимізм інвесторів.

Курс біткоїна за тиждень: BTC протестував річний максимум
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Єдине, що викликає певне занепокоєння, – це те, що Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) поки ніяк офіційно не підтверджує такі чутки. Цього тижня на BlackRock навіть був накладений штраф регулятором у розмірі $2,5 млн.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн впевнено вийшов за межі бокового діапазону в $25 000-30 000, де він перебував майже пів року. Бики створюють передумови для нової фази стрімкого зростання, але високі процентні ставки все ще стримують покупців.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 99,5% Федеральна резервна система (ФРС) залишить ставки на поточному рівні на своєму засіданні 1 листопада. Проте волатильність на ринку все ж може зрости, адже увага учасників ринку буде зосереджена на виступі голови ФРС Джерома Павелла.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна зріс на 9,1% та становив $29 200. BTC зміцнив позиції через позитивні очікування інституційних інвесторів і прогнози аналітиків JPMorgan. Від початку року біткоїн зріс на 105%, тобто більше, ніж вдвічі.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024