Курс біткоїна за тиждень: BTC протестував річний максимум

Курс біткоїна за тиждень: BTC протестував річний максимум

Головний цифровий актив вперше від початку року на деякий час перевищив ціновий рівень у $35 000.

Курс біткоїна за тиждень (20-27 жовтня) злетів на 16% та наразі складає $34 000. BTC зміцнює позиції в очікуванні прогресу з ухвалення спотових біткоїн-ETF.

24 жовтня біткоїн різко зріс приблизно на $4000 та у подальші дні закріпився на нових цінових рівнях. Торговельна активність на ринку похідних фінансових інструментів (ф’ючерсів та опціонів) також вказує на оптимізм інвесторів.

Курс біткоїна за тиждень: BTC протестував річний максимум
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Єдине, що викликає певне занепокоєння, – це те, що Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) поки ніяк офіційно не підтверджує такі чутки. Цього тижня на BlackRock навіть був накладений штраф регулятором у розмірі $2,5 млн.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн впевнено вийшов за межі бокового діапазону в $25 000-30 000, де він перебував майже пів року. Бики створюють передумови для нової фази стрімкого зростання, але високі процентні ставки все ще стримують покупців.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 99,5% Федеральна резервна система (ФРС) залишить ставки на поточному рівні на своєму засіданні 1 листопада. Проте волатильність на ринку все ж може зрости, адже увага учасників ринку буде зосереджена на виступі голови ФРС Джерома Павелла.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна зріс на 9,1% та становив $29 200. BTC зміцнив позиції через позитивні очікування інституційних інвесторів і прогнози аналітиків JPMorgan. Від початку року біткоїн зріс на 105%, тобто більше, ніж вдвічі.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023