Курс біткоїна за тиждень: з прицілом на $30 000

Курс біткоїна за тиждень: з прицілом на $30 000

Головний цифровий актив відновив зростання на тлі фейкових новин про біткоїн-ETF та регуляторної невизначеності.

Курс біткоїна за тиждень (13-20 жовтня) зріс на 9,1% та наразі складає $29 200. BTC зміцнює позиції через позитивні очікування інституційних інвесторів.

За минулий тиждень біткоїн додав понад $2000, що є одним із найвдаліших тижнів за останні декілька місяців. 16 жовтня ринок сколихнула фейкова новина про нібито схвалення заявки компанії BlackRock на спотовий біткоїн-ETF. Попри її спростування, актив продовжив зростання.

Курс біткоїна за тиждень: з прицілом на $30 000
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Аналітики JPMorgan очікують на те, що Комісія з цінних паперів та бірж все-таки схвалить принаймні декілька заявок на спотові біткоїн-ETF протягом наступних місяців. Тож інвестори частково відображають ці очікування у ціні активу.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн вже майже пів року знаходиться у боковому діапазоні $25 000-30 000. Бики у черговий раз наблизилися до верхньої межі каналу, але поки що не можуть його впевнено подолати. Рівень опору на ціновому рівні $30 000-31 000 залишається дуже вагомим.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 98% Федеральна резервна система (ФРС) не підвищуватиме процентні ставки наступного місяця. Такі очікування трейдерів також позитивно впливають на ціну BTC.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна вперше за останній місяць зафіксував падіння і становив $26 900. Інвестори негативно відреагували на плани ФРС щодо утримання процентних ставок на високому рівні у найближчі місяці. Споживча інфляція також виявилася дещо вищою за прогнози: 3,7% та 3,6% відповідно.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024