Курс біткоїна за тиждень: з прицілом на $30 000

Курс біткоїна за тиждень: з прицілом на $30 000

Головний цифровий актив відновив зростання на тлі фейкових новин про біткоїн-ETF та регуляторної невизначеності.

Курс біткоїна за тиждень (13-20 жовтня) зріс на 9,1% та наразі складає $29 200. BTC зміцнює позиції через позитивні очікування інституційних інвесторів.

За минулий тиждень біткоїн додав понад $2000, що є одним із найвдаліших тижнів за останні декілька місяців. 16 жовтня ринок сколихнула фейкова новина про нібито схвалення заявки компанії BlackRock на спотовий біткоїн-ETF. Попри її спростування, актив продовжив зростання.

Курс біткоїна за тиждень: з прицілом на $30 000
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Аналітики JPMorgan очікують на те, що Комісія з цінних паперів та бірж все-таки схвалить принаймні декілька заявок на спотові біткоїн-ETF протягом наступних місяців. Тож інвестори частково відображають ці очікування у ціні активу.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн вже майже пів року знаходиться у боковому діапазоні $25 000-30 000. Бики у черговий раз наблизилися до верхньої межі каналу, але поки що не можуть його впевнено подолати. Рівень опору на ціновому рівні $30 000-31 000 залишається дуже вагомим.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 98% Федеральна резервна система (ФРС) не підвищуватиме процентні ставки наступного місяця. Такі очікування трейдерів також позитивно впливають на ціну BTC.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна вперше за останній місяць зафіксував падіння і становив $26 900. Інвестори негативно відреагували на плани ФРС щодо утримання процентних ставок на високому рівні у найближчі місяці. Споживча інфляція також виявилася дещо вищою за прогнози: 3,7% та 3,6% відповідно.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023