Курс біткоїна за тиждень: ведмежий тиск посилюється

Курс біткоїна за тиждень: ведмежий тиск посилюється

Після декількох тижнів зростання головний цифровий актив втрачає у ціні та тлі макроекономічної звітності.

Курс біткоїна за тиждень (6-13 жовтня) знизився на 2,7% та наразі складає $26 900. BTC корегується через плани Федеральної резервної системи (ФРС) США щодо утримання процентних ставок на високому рівні.

Наступне засідання Федерального комітету з відкритого ринку заплановано на 1 листопада, але представники регулятора цього тижня засвідчили бажання утримувати процентні ставки на високому рівні. Такі заяви викликають занепокоєння в інвесторів.

Курс біткоїна за тиждень: ведмежий тиск посилюється
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Рівень споживчої інфляції у США також виявився дещо вищим за прогнозний рівень: 3,7% та 3,6% відповідно. Хоча оприлюднення даних не мало миттєвого впливу на ціну BTC, це все ж виступає помірним ведмежим сигналом.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн продовжує знаходитися у боковому діапазоні $25 000-30 000. Як бики, так і ведмеді поки не мають достатніх резервів для встановлення нового тренду, але наближення халвінгу сприяє позитивним настроям трейдерів.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 90,3% ФРС не підвищуватиме процентні ставки наступного місяця. Але вони вже й так знаходяться на максимальному рівні за 22 роки.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна зріс на 2,1% та складав $27 600. BTC зміцнив позиції на тлі гучної судової справи проти засновника біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда та низки технологічних інновацій.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023