Курс біткоїна за тиждень: ведмежий тиск посилюється

Курс біткоїна за тиждень: ведмежий тиск посилюється

Після декількох тижнів зростання головний цифровий актив втрачає у ціні та тлі макроекономічної звітності.

Курс біткоїна за тиждень (6-13 жовтня) знизився на 2,7% та наразі складає $26 900. BTC корегується через плани Федеральної резервної системи (ФРС) США щодо утримання процентних ставок на високому рівні.

Наступне засідання Федерального комітету з відкритого ринку заплановано на 1 листопада, але представники регулятора цього тижня засвідчили бажання утримувати процентні ставки на високому рівні. Такі заяви викликають занепокоєння в інвесторів.

Курс біткоїна за тиждень: ведмежий тиск посилюється
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Рівень споживчої інфляції у США також виявився дещо вищим за прогнозний рівень: 3,7% та 3,6% відповідно. Хоча оприлюднення даних не мало миттєвого впливу на ціну BTC, це все ж виступає помірним ведмежим сигналом.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн продовжує знаходитися у боковому діапазоні $25 000-30 000. Як бики, так і ведмеді поки не мають достатніх резервів для встановлення нового тренду, але наближення халвінгу сприяє позитивним настроям трейдерів.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 90,3% ФРС не підвищуватиме процентні ставки наступного місяця. Але вони вже й так знаходяться на максимальному рівні за 22 роки.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна зріс на 2,1% та складав $27 600. BTC зміцнив позиції на тлі гучної судової справи проти засновника біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда та низки технологічних інновацій.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024