Курс біткоїна за тиждень: ведмежий тиск посилюється

Курс біткоїна за тиждень: ведмежий тиск посилюється

Після декількох тижнів зростання головний цифровий актив втрачає у ціні та тлі макроекономічної звітності.

Курс біткоїна за тиждень (6-13 жовтня) знизився на 2,7% та наразі складає $26 900. BTC корегується через плани Федеральної резервної системи (ФРС) США щодо утримання процентних ставок на високому рівні.

Наступне засідання Федерального комітету з відкритого ринку заплановано на 1 листопада, але представники регулятора цього тижня засвідчили бажання утримувати процентні ставки на високому рівні. Такі заяви викликають занепокоєння в інвесторів.

Курс біткоїна за тиждень: ведмежий тиск посилюється
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Рівень споживчої інфляції у США також виявився дещо вищим за прогнозний рівень: 3,7% та 3,6% відповідно. Хоча оприлюднення даних не мало миттєвого впливу на ціну BTC, це все ж виступає помірним ведмежим сигналом.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн продовжує знаходитися у боковому діапазоні $25 000-30 000. Як бики, так і ведмеді поки не мають достатніх резервів для встановлення нового тренду, але наближення халвінгу сприяє позитивним настроям трейдерів.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 90,3% ФРС не підвищуватиме процентні ставки наступного місяця. Але вони вже й так знаходяться на максимальному рівні за 22 роки.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна зріс на 2,1% та складав $27 600. BTC зміцнив позиції на тлі гучної судової справи проти засновника біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда та низки технологічних інновацій.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024