Курс біткоїна за тиждень: зростання на тлі волатильності

Курс біткоїна за тиждень: зростання на тлі волатильності

Головний цифровий актив зазнав значного коливання ціни, але все ж показав позитивну динаміку.

Курс біткоїна за тиждень (30 вересня – 6 жовтня) зріс на 2,1% та наразі складає $27 600. BTC зміцнює позиції на тлі гучної судової справи проти засновника біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда та низки технологічних інновацій.

2 жовтня курс BTC короткостроково перевищив $28 000 і навіть наблизився до $28 500. Проте наразі немає передумов для стрімкого зростання BTC через високі процентні ставки та перенесення розгляду заявок на спотові біткоїн-ETF на січень 2024 року.

Курс біткоїна за тиждень: зростання на тлі волатильності
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Реалізація активів FTX відбуватиметься згідно з узгодженим планом, тож цей вплив вже врахований учасниками ринку. Цього тижня також були представлені декілька нових моделей біткоїн-гаманців, що сприяє розвитку Біткоїн-екосистеми.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн продовжує перебувати у боковому діапазоні $25 000-30 000. Як бики, так і ведмеді поки не мають достатніх резервів для встановлення нового тренду, тож ходлери й довгострокові інвестори використовують цей період для акумулювання біткоїнів.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 81,5% Федеральна резервна система не підвищуватиме процентні ставки наступного місяця. Проте ризики ще одного зростання на 25 б. п. все ще залишаються помітними – 19,5%.

Динаміка попередніх тижнів

Останніми тижнями біткоїн демонструє незначну, але позитивну динаміку. Так, минулого тижня BTC подолав ціновий рівень у $27 000, додавши 1.2% за тиждень. Ризики можливого «шатдауну» не справдилися, й був ухвалений тимчасовий фінансовий план.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Акції майнерів дорожчають через Трампа, Terraform Labs виплатить $4,5 млрд штрафу, кити активно накопичують BTC, новий гаманець від Trezor, найбільший банк Бразилії дозволив біткоїн-торгівлю, канадська DeFi-компанія купує BTC,  Riot Platforms намагається поглинути Bitfarms. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Trezor представив новий гаманець Trezor представив новий гаманець Разом з пристроєм розробники презентували нову клієнтську програму Trezor Expert. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Американський майнер купив додатково ще понад 1,4 млн акцій конкурента. Володимир Гришенко 14 червня 2024