Deutsche Bank хоче зберігати біткоїни

Deutsche Bank хоче зберігати біткоїни

Банк уже подав відповідну заявку до Федерального управління фінансового нагляду Німеччини.

Найбільший банк Німеччини Deutsche Bank подав заявку на отримання дозволу надавати послуги зберігання біткоїнів та криптовалют. Про це на конференції у вівторок, 20 червня, заявив один із топменеджерів банку Девід Лінн, передає Bloomberg.

«Ми розвиваємо наші цифрові сервіси та кастодіальний бізнес. Ми щойно подали заявку в BaFin (Федеральне управління фінансового нагляду Німеччини) на отримання ліцензії на роботу із цифровими активами», – повідомив Лінн.

За його словами, цей крок є частиною ширшої стратегії щодо збільшення комісійних доходів Deutsche Bank. Це відображає зусилля інвестиційного підрозділу банку щодо збільшення доходів від пропозицій, пов'язаних із цифровими активами.

Ставлення Deutsche Bank до біткоїна

Deutsche Bank раніше публічно визнав значущість біткоїна у глобальній економіці. Він зазначав, що біткоїн вже став важливою частиною фінансової екосистеми, а його вплив, що зростає, не може бути проігнорований. Втім, як і багато традиційних фінансових інститутів, Deutsche Bank висловлював певну обережність щодо BTC, звертаючи увагу на волатильність і потенційні ризики, пов'язані з їх використанням.

У своїх доповідях Deutsche Bank припустив, що подальший розвиток біткоїна залежить від його прийняття як «золотого стандарту» цифрових активів. Він зазначив, що якщо Біткоїн зможе подолати певні перешкоди, такі як регулювання та поліпшення його мережевої інфраструктури, він може стати важливою частиною нового цифрового монетарного ландшафту.

Deutsche Bank вперше натякнув на плани зберігання цифрових активів наприкінці 2020 року, але тоді у фінустанові не уточнювали, коли конкретно планують запустити послугу.

Що таке гроші?
Що таке гроші?
Гроші мають вирішальне значення для регулювання нашого життя та економіки. Цей г...
Bitcoin Magazine 02 травня 2023

Криза банківської системи

У березні цього року на межі банкрутства опинився один із найбільших глобально системоутворюючих банків Credit Suisse із сукупними активами у розмірі $1,2 трлн, що свідчить про кризу сучасної банківської системи.

На тлі цих подій дедалі більше людей усвідомлюють, чому Біткоїн існує і що він може бути для них корисним для зберігання заощаджень як актив, який ніхто не може знецінити, цензурувати, його важко конфіскувати і він не може просто зникнути в хаосі кризи.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024