Morgan Stanley інвестував у біткоїн-ETF $270 млн

Morgan Stanley інвестував у біткоїн-ETF $270 млн

Банк обрав для інвестицій спотовий біткоїн-фонд компанії Grayscale.

Один з найбільших у світі банків Morgan Stanley повідомив про $269,9 млн інвестицій у біткоїн-ETF. Про це стало відомо зі звітності американським регуляторам, передає CryptoSlate.

Як стало відомо, ці кошти банк інвестував у біткоїн-фонд GBTC компанії Grayscale. Ці вклади роблять Morgan Stanley одним з найбільших власників акцій GBTC після фірми Susquehanna International Group (SIG), яка інвестувала $1 млрд.

Morgan Stanley є одним з глобальних системно важливих банків (G-SIB), які розкрили інформацію про інвестиції у спотові біткоїн-ETF. До нього це вже зробили JP Morgan Chase, Wells Fargo, BNP Paribas та UBS.

Як відреагував курс

Хвиля інституційних інвестицій позитивно вплинула на ринкові показники біткоїна. За останні 24 години головний цифровий актив подорожчав на 6%, досягнувши позначки $66 000.

Зростання курсу біткоїна також збігається з падінням даних індексу споживчих цін, що дозволяє припустити, що Федеральна резервна система США може скоротити відсоткові ставки. Нагадаємо, що низькі відсоткові ставки привабливі для високоприбуткових активів, таких як біткоїн.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Інтереси Morgan Stanley

Morgan Stanley зацікавився спотовими біткоїн-ETF з того часу, як Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) схвалила їхній запуск у січні 2024 року і нібито зараз проводить юридичні консультації.

Зазначимо також, що у 2021 році Morgan Stanley став першим великим американським банком, який запропонував своїм заможним клієнтам доступ до біткоїн-фондів.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024