У Google з'явилася реклама біткоїн-ETF

У Google з'явилася реклама біткоїн-ETF

Інвестиційні компанії відразу почали активно використовувати новий рекламний інструмент.

Інвестиційні компанії BlackRock, Frarnklin Templeton та VanEck одними з перших почали використовувати опцію реклами продуктів на базі біткоїна у пошуковій системі Google, що стала доступна 29 січня. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

У такий спосіб учасники ринку прагнуть залучити додаткових клієнтів, адже пошукова система Google обробляє близько 100 000 запитів на секунду. Наразі реклама з’являється на запитах «bitcoin ETF» та «spot bitcoin ETF».

У Google з'явилася реклама біткоїн-ETF
Реклама ETF від Franklin Templeton. Джерело: Bitcoin Magazine.
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Нова політика Google

Компанія Google переглянула свою рекламну політику відносно фінансових продуктів на основі цифрових активів. Тепер інвестиційні компанії мають таку можливість, і такі зміни насамперед пов’язані зі схваленням 11 заявок на спотові біткоїн-ETF Комісією з цінних паперів та бірж (SEC).

Від 29 січня компанії, що пропонують фінансові послуги на основі цифрових активів та схвалені регулятором, можуть розміщувати свою рекламу через Google Ads. Проте наразі такі норми розповсюджуються виключно на США.

Google планує розширити використання аналогічних практик і на інші юрисдикції найближчими місяцями, якщо національні уряди не запроваджуватимуть додаткових обмежень. Тож потенційно рекламний ринок ETF може продовжувати стрімко зростати.

Вплив на курс BTC

За останні 24 години курс біткоїна зріс на 3% та наразі складає $43 300. У короткостроковому періоді нова рекламна політика Google навряд чи суттєво вплине на ринкову динаміку. Проте вона може пришвидшити перехід до нового бичачого циклу в другій половині цього року.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024