Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Кити фіксують прибуток, Tesla зберігає свої BTC-запаси, США продадуть частину біткоїнів Silk Road, Bitwise розкрила дані свого біткоїн-ETF, компанія Swan тепер майнер, Terraform Labs стала банкрутом, Рон ДеСантіс вибув з президентських перегонів у США.

Кити за два тижні продали BTC на $3 млрд

Великі власники біткоїнів продали за останні два тижні 70 000 BTC (еквівалентно $3 млрд), що не могло не позначитися на ринку, повідомив аналітик і трейдер Алі Мартінес.

За його спостереженнями, у попередніх бичачих циклах біткоїн, як правило, відкочувався до рівня 50% після досягнення рівня 78,6% Фібоначчі. Примітно, що нещодавно біткоїн знову торкнувся цього рівня, що може сигналізувати про швидку корекцію.

BTC-запаси Tesla не змінилися

Виробник електрокарів Tesla, що належить американському мільярдеру Ілону Маску, в четвертому кварталі 2023 року не продав жодного біткоїна зі своїх резервів.

Згідно з останніми даними, Tesla володіє цифровими активами на суму $184 млн. Останні квартальні результати означають, що компанія не купувала і не продавала біткоїни з моменту продажу близько 75% своїх активів у другому кварталі 2022 року.

США продадуть BTC на $130 млн, конфісковані у Silk Road

Уряд США планує продати біткоїни на суму понад $130 млн, які було конфісковано у даркнет-маркетплейсу Silk Road.

Ці біткоїни пов'язані з Раяном Фарасом, який минулого року був засуджений до 54 місяців в'язниці за звинуваченням у змові з метою відмивання грошей.

Bitwise першою зробила свій біткоїн-ETF повністю прозорим

Провідна компанія з управління активами Bitwise стала першим спотовим біржовим біткоїн-фондом, який публічно розкрив свої біткоїн-активи.

Відповідно до зростання попиту на відкритість і підзвітність у галузі Bitwise надає інвесторам і громадськості доступ у режимі реального часу до біткоїн-адрес, пов'язаних з активами ETF. Таке розкриття інформації підвищує прозорість та сприяє зміцненню довіри.

Компанія Swan стала майнером

Біткоїн-компанія Swan Bitcoin представила свій новий майнінговий підрозділ Swan Mining, який до цього пів року працював у режимі секретності.

Структура Swan Mining розпочала роботу влітку з потужністю 4,5 EH/s. Компанія планує збільшити потужність до 8 EH/s. Вона вже закупила обладнання, яке має намір розгорнути до березня. Примітно: Swan Mining заявила, що вже успішно видобула понад 750 біткоїнів.

Terraform Labs оголосила про банкрутство

Компанія Terraform Labs, що заснована До Квоном і стоїть за нині неіснуючим стейблкоїном TerraUSD (UST), подала заяву про банкрутство.

Terraform Labs зазначила, що виконає всі фінансові зобов'язання перед співробітниками та постачальниками під час розгляду справи, не вимагаючи додаткового фінансування. Зобов'язання компанії оцінюються в межах від $100 млн до $500 млн.

Ще один Біткоїн-кандидат вибув з президентських перегонів у США

Губернатор штату Флорида, республіканець Рон ДеСантіс, відомий своєю лояльністю до Біткоїна, вирішив вийти з президентських перегонів і підтримав Дональда Трампа.

Він зазначив, що сьогодні стало очевидним, що республіканці хочуть надати ще один шанс Трампу. Тому ДеСантіс вирішив також підтримати цього кандидата, заявивши, що американці «не можуть повернутися до старої республіканської гвардії минулих років».

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024