Ще один Біткоїн-кандидат вибув з президентських перегонів у США

Ще один Біткоїн-кандидат вибув з президентських перегонів у США

Губернатор штату Флорида Рон ДеСантіс визнав, що праймеріз виграти у Дональда Трампа він не зможе.

Губернатор штату Флорида, республіканець Рон ДеСантіс, відомий своєю лояльністю до Біткоїна, вирішив вийти з президентських перегонів і підтримав Дональда Трампа. Про це він написав у себе на сторінці у соціальній мережі X.

«Якби я міг щось зробити для досягнення сприятливого результату… я зробив би це. Але я не можу просити наших прихильників жертвувати своїм часом і ресурсами. Ми не маємо чіткого шляху до перемоги. Відповідно, я сьогодні припиняю свою кампанію», – заявив ДеСантіс.

Він зазначив, що сьогодні стало очевидним, що республіканці хочуть надати ще один шанс Дональду Трампу. Тому ДеСантіс вирішив також підтримати цього кандидата, заявивши, що американці «не можуть повернутись до старої республіканської гвардії минулих років».

Хто такий Рон ДеСантіс

Рон ДеСантіс народився у незаможній сім'ї, його батьки – представники робітничого класу із Середнього Заходу. Проте він спромігся здобути диплом юриста в Гарвардському університеті та розпочав кар'єру службовця на посаді прокурора у Військово-морських силах США. 2010 року став співробітником престижної юридичної фірми, де у нього почали виявлятися політичні амбіції. З 2013 року він став членом Палати представників, потім з 2019 року – губернатором Флориди.

Під час президентської кампанії представив громадськості «Біткоїн-декларацію», пообіцявши максимально допомагати популяризації головного цифрового активу. Також він виступав за створення оптимальних регуляторних і податкових умов для вільного інвестування у цифрові активи для всіх бажаючих.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто з Біткоїн-кандидатів залишився

Єдиним Біткоїн-кандидатом сьогодні залишився Роберт Кеннеді – молодший. Уперше він придбав BTC після виступу на Біткоїн-конференції в Майамі у 2023 році.

У разі свого обрання він дав слово вжити заходів щодо забезпечення долара США біткоїнами та заявив, що звільнить конвертацію біткоїнів у долари США від податку на приріст капіталу. При цьому політик гостро розкритикував цифровий долар (CBDC), який, на його думку, може стати інструментом контролю уряду над фінансовими операціями фізичних осіб.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024