Terraform Labs оголосила про банкрутство

Terraform Labs оголосила про банкрутство

Компанія пообіцяла виконати всі фінансові зобов'язання перед співробітниками та постачальниками.

Компанія Terraform Labs, заснована До Квоном, яка стоїть за нині неіснуючим стейблкоїном TerraUSD (UST), подала заяву про банкрутство. Про це повідомляє Cointelegraph.

Terraform Labs зазначила, що виконає всі фінансові зобов'язання перед співробітниками та постачальниками під час розгляду справи, не вимагаючи додаткового фінансування. Зобов'язання компанії оцінюються у межах від $100 млн до $500 млн.

«Подання заяви про банкрутство дозволить компанії виконувати свій бізнес-план, водночас проводячи поточні судові розгляди», – йдеться у документі.

Історія краху Terraform Labs

Заяву про банкрутство було подано лише за чотири дні після того, як Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) погодилася перенести майбутній суд над До Квоном у справі про шахрайство на 25 березня після отримання прохання від його юридичної команди про відстрочення розгляду.

Екосистема Terra зазнала краху в травні 2022 року. Незабаром після цього зник співзасновник компанії До Квон, його місцезнаходження залишалося невідомим доти, доки його не заарештували у Чорногорії в березні 2023 року після спроби використати підроблені документи, щоби виїхати з країни.

SEC уперше висунула цивільні звинувачення проти Terraform Labs та Квона у лютому 2023 року. Стверджувалося, що обидві сторони організували багатомільярдне шахрайство, пов'язане з токенами, раніше відомими як UST і Terra (LUNA).

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Питання екстрадиції

США та Південна Корея домагаються екстрадиції Квона. Дедалі частіше висловлюються припущення, що його може бути засуджено до кількох термінів ув'язнення в обох країнах. За рішенням суду Квон перебуватиме під «екстрадиційним арештом» протягом шести місяців, доки розглядається запит Південної Кореї.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024