Terraform Labs оголосила про банкрутство

Terraform Labs оголосила про банкрутство

Компанія пообіцяла виконати всі фінансові зобов'язання перед співробітниками та постачальниками.

Компанія Terraform Labs, заснована До Квоном, яка стоїть за нині неіснуючим стейблкоїном TerraUSD (UST), подала заяву про банкрутство. Про це повідомляє Cointelegraph.

Terraform Labs зазначила, що виконає всі фінансові зобов'язання перед співробітниками та постачальниками під час розгляду справи, не вимагаючи додаткового фінансування. Зобов'язання компанії оцінюються у межах від $100 млн до $500 млн.

«Подання заяви про банкрутство дозволить компанії виконувати свій бізнес-план, водночас проводячи поточні судові розгляди», – йдеться у документі.

Історія краху Terraform Labs

Заяву про банкрутство було подано лише за чотири дні після того, як Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) погодилася перенести майбутній суд над До Квоном у справі про шахрайство на 25 березня після отримання прохання від його юридичної команди про відстрочення розгляду.

Екосистема Terra зазнала краху в травні 2022 року. Незабаром після цього зник співзасновник компанії До Квон, його місцезнаходження залишалося невідомим доти, доки його не заарештували у Чорногорії в березні 2023 року після спроби використати підроблені документи, щоби виїхати з країни.

SEC уперше висунула цивільні звинувачення проти Terraform Labs та Квона у лютому 2023 року. Стверджувалося, що обидві сторони організували багатомільярдне шахрайство, пов'язане з токенами, раніше відомими як UST і Terra (LUNA).

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Питання екстрадиції

США та Південна Корея домагаються екстрадиції Квона. Дедалі частіше висловлюються припущення, що його може бути засуджено до кількох термінів ув'язнення в обох країнах. За рішенням суду Квон перебуватиме під «екстрадиційним арештом» протягом шести місяців, доки розглядається запит Південної Кореї.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024