Суд над До Квоном відклали до його екстрадиції

Суд над До Квоном відклали до його екстрадиції

Відстрочення судового процесу було прийнято SEC на підставі заяв сторони захисту.

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) погодилася відкласти цивільний процес проти компанії Terraform Labs та її співзасновника До Квона, звинуваченого в шахрайстві з криптовалютою на суму $40 млрд. Про це повідомляє Reuters.

У заяві, поданій у понеділок до федерального суду Манхеттена, SEC заявила, що «скромна» відстрочка судового процесу 29 січня була прийнята на підставі заяв адвоката Квона про те, що його підзахисний хоче бути присутнім на процесі, згоден на екстрадицію з Чорногорії та може бути в США на середину березня.

SEC також виступила проти роздільного розгляду справ Terraform та Квона, заявивши, що ці справи майже однакові і що два судові процеси невиправдано змусять інформаторів та звичайних роздрібних інвесторів давати свідчення двічі.

SEC планує призначити дату суду на 15 квітня, щоб уникнути конфліктів у розкладі.

Адвокат Квона домагався відстрочки принаймні до 18 березня, а в понеділок заявив, що не домагатиметься подальших перенесень розгляду справи, навіть якщо Квон не зможе бути присутнім на засіданні в нову дату.

Звинувачення проти До Квона

Співзасновник Terraform Labs До Квон був звинувачений у шахрайстві та порушенні закону про ринки капіталу в Південній Кореї та оголошений у міжнародний розшук після того, як владі не вдалося його знайти. Його південнокорейський паспорт було анульовано.

Квона та Terraform Labs також звинувачують у шахрайстві з криптовалютами, що призвело до збитків у мільярди доларів за рахунок продажу низки цифрових активів, які не належним чином зареєстровані в регулюючих органах. SEC заявила, що ймовірне шахрайство мало місце в період з квітня 2018 року до травня 2022 року.

Квона затримали наприкінці березня 2023 року в аеропорту столиці Чорногорії під час спроби вилетіти з країни до Дубаю за підробленими документами. Суд 19 червня засудив До Квона до чотирьох місяців ув'язнення, визнавши його винним у підробленні документів.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Ситуація з екстрадицією

За рішенням суду Квон перебуватиме під «екстрадиційним арештом» протягом шести місяців, доки розглядається запит Південної Кореї.

Рішення про екстрадицію співзасновника компанії-банкрута Terraform Labs До Квона було скасовано Апеляційним судом Чорногорії.


Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024