Суд над До Квоном відклали до його екстрадиції

Суд над До Квоном відклали до його екстрадиції

Відстрочення судового процесу було прийнято SEC на підставі заяв сторони захисту.

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) погодилася відкласти цивільний процес проти компанії Terraform Labs та її співзасновника До Квона, звинуваченого в шахрайстві з криптовалютою на суму $40 млрд. Про це повідомляє Reuters.

У заяві, поданій у понеділок до федерального суду Манхеттена, SEC заявила, що «скромна» відстрочка судового процесу 29 січня була прийнята на підставі заяв адвоката Квона про те, що його підзахисний хоче бути присутнім на процесі, згоден на екстрадицію з Чорногорії та може бути в США на середину березня.

SEC також виступила проти роздільного розгляду справ Terraform та Квона, заявивши, що ці справи майже однакові і що два судові процеси невиправдано змусять інформаторів та звичайних роздрібних інвесторів давати свідчення двічі.

SEC планує призначити дату суду на 15 квітня, щоб уникнути конфліктів у розкладі.

Адвокат Квона домагався відстрочки принаймні до 18 березня, а в понеділок заявив, що не домагатиметься подальших перенесень розгляду справи, навіть якщо Квон не зможе бути присутнім на засіданні в нову дату.

Звинувачення проти До Квона

Співзасновник Terraform Labs До Квон був звинувачений у шахрайстві та порушенні закону про ринки капіталу в Південній Кореї та оголошений у міжнародний розшук після того, як владі не вдалося його знайти. Його південнокорейський паспорт було анульовано.

Квона та Terraform Labs також звинувачують у шахрайстві з криптовалютами, що призвело до збитків у мільярди доларів за рахунок продажу низки цифрових активів, які не належним чином зареєстровані в регулюючих органах. SEC заявила, що ймовірне шахрайство мало місце в період з квітня 2018 року до травня 2022 року.

Квона затримали наприкінці березня 2023 року в аеропорту столиці Чорногорії під час спроби вилетіти з країни до Дубаю за підробленими документами. Суд 19 червня засудив До Квона до чотирьох місяців ув'язнення, визнавши його винним у підробленні документів.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Ситуація з екстрадицією

За рішенням суду Квон перебуватиме під «екстрадиційним арештом» протягом шести місяців, доки розглядається запит Південної Кореї.

Рішення про екстрадицію співзасновника компанії-банкрута Terraform Labs До Квона було скасовано Апеляційним судом Чорногорії.


Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Акції майнерів дорожчають через Трампа, Terraform Labs виплатить $4,5 млрд штрафу, кити активно накопичують BTC, новий гаманець від Trezor, найбільший банк Бразилії дозволив біткоїн-торгівлю, канадська DeFi-компанія купує BTC,  Riot Platforms намагається поглинути Bitfarms. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Trezor представив новий гаманець Trezor представив новий гаманець Разом з пристроєм розробники презентували нову клієнтську програму Trezor Expert. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Американський майнер купив додатково ще понад 1,4 млн акцій конкурента. Володимир Гришенко 14 червня 2024