Чорногорія скасувала екстрадицію До Квона

Чорногорія скасувала екстрадицію До Квона

Суд задовольнив позов захисту засновника Terraform Labs та повернув справу на повторний розгляд.

Рішення про екстрадицію співзасновника компанії-банкрута Terraform Labs До Квона було скасовано Апеляційним судом Чорногорії. Відповідне рішення ухвалено 17 грудня, повідомляється на офіційному сайті суду.

Суддя виніс рішення на користь захисту обвинуваченого, скасувавши ухвали попередніх інстанцій. Так, До Квона мали передати правоохоронним органам США чи Південної Кореї. Вибір країни залишався за міністерством юстиції Чорногорії.

Водночас апеляційний суд взяв до уваги факт, що суддя у справі про екстрадицію До Квона не вислухав обвинуваченого під час слухань. Рішення про екстрадицію в результаті було скасовано, а справу повернули на повторний розгляд.

Звинувачення проти До Квона

До Квон, засновник і глава Terraform Labs, звинувачується в серії порушень, пов'язаних із крахом криптовалютної платформи Terra (LUNA) та стейблкоїна TerraUSD (UST). Головні звинувачення полягають у маніпуляції ринком, шахрайстві та наданні інвесторам інформації, що вводить в оману. Ці дії спричинили великі фінансові втрати для інвесторів. Крім того, Квон підозрюється у порушенні корпоративних норм і недотриманні прозорості у своїх операціях, що напружило ситуацію та посилило негативний вплив на ринок.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Суди у Чорногорії

До Квона затримали наприкінці березня 2023 року в аеропорту столиці Чорногорії Подгориці під час спроби вилетіти з країни до Дубая за підробленими документами. Суд 19 червня засудив До Квона до чотирьох місяців ув'язнення, визнавши його винним у підробленні документів. Суддя підтвердив, що Квон перебуватиме під «екстрадиційним арештом» протягом шести місяців, поки розглядається запит Південної Кореї.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024