Чорногорія скасувала екстрадицію До Квона

Чорногорія скасувала екстрадицію До Квона

Суд задовольнив позов захисту засновника Terraform Labs та повернув справу на повторний розгляд.

Рішення про екстрадицію співзасновника компанії-банкрута Terraform Labs До Квона було скасовано Апеляційним судом Чорногорії. Відповідне рішення ухвалено 17 грудня, повідомляється на офіційному сайті суду.

Суддя виніс рішення на користь захисту обвинуваченого, скасувавши ухвали попередніх інстанцій. Так, До Квона мали передати правоохоронним органам США чи Південної Кореї. Вибір країни залишався за міністерством юстиції Чорногорії.

Водночас апеляційний суд взяв до уваги факт, що суддя у справі про екстрадицію До Квона не вислухав обвинуваченого під час слухань. Рішення про екстрадицію в результаті було скасовано, а справу повернули на повторний розгляд.

Звинувачення проти До Квона

До Квон, засновник і глава Terraform Labs, звинувачується в серії порушень, пов'язаних із крахом криптовалютної платформи Terra (LUNA) та стейблкоїна TerraUSD (UST). Головні звинувачення полягають у маніпуляції ринком, шахрайстві та наданні інвесторам інформації, що вводить в оману. Ці дії спричинили великі фінансові втрати для інвесторів. Крім того, Квон підозрюється у порушенні корпоративних норм і недотриманні прозорості у своїх операціях, що напружило ситуацію та посилило негативний вплив на ринок.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Суди у Чорногорії

До Квона затримали наприкінці березня 2023 року в аеропорту столиці Чорногорії Подгориці під час спроби вилетіти з країни до Дубая за підробленими документами. Суд 19 червня засудив До Квона до чотирьох місяців ув'язнення, визнавши його винним у підробленні документів. Суддя підтвердив, що Квон перебуватиме під «екстрадиційним арештом» протягом шести місяців, поки розглядається запит Південної Кореї.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024