До Квона визнали винним у підробці документів

До Квона визнали винним у підробці документів

Колишнього лідера проєктів Terra засуджено до чотирьох місяців тюремного ув'язнення у Чорногорії.

Засновника Terraform Labs, громадянина Південної Кореї До Квона було засуджено судом Чорногорії до чотирьох місяців ув'язнення після того, як його визнали винним у підробці документів. Про це повідомляє CoinDesk.

Суд Підгориці у понеділок, 19 червня, оголосив вирок, додавши, що час, проведений в ув'язненні, буде включено до строку покарання. Також суддя підтвердив, що Квон перебуватиме під «екстрадиційним арештом» протягом шести місяців, доки розглядається запит Південної Кореї.

У чому звинувачують До Квона

Восени 2022 року влада Південної Кореї видала ордер на арешт До Квона та ще п'ятьох осіб за фінансовими звинуваченнями. У вересні Інтерпол подав повідомлення з вимогою його арешту. Якщо Квона визнають винним, йому може загрожувати безпрецедентний вирок у Південній Кореї, а саме 40 років ув'язнення.

За даними аналітичної компанії Elliptic, інвестори в UST і Luna втратили близько $42 млрд. Потрясіння на ринку цифрових активів, що послідували за цим, призвели до краху низки великих компаній.

До Квона й іншого керівника компанії Terra Хан Чанг Джуна затримали наприкінці березня 2023 року в аеропорту столиці Чорногорії Підгориці під час спроби вилетіти з країни до Дубаю за підробленими документами.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Суд у справі До Квона

З моменту арешту До Квона і Хан Чанг Джуна вони залишаються під вартою, попри те, що минулого тижня суд схвалив звільнення під заставу $436 000. Приймаючи рішення про заставу, суд урахував тяжкість кримінального злочину, особисті та сімейні обставини підсудних, їхнє становище і навіть майновий стан осіб, які внесли заставу.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023