До Квона визнали винним у підробці документів

До Квона визнали винним у підробці документів

Колишнього лідера проєктів Terra засуджено до чотирьох місяців тюремного ув'язнення у Чорногорії.

Засновника Terraform Labs, громадянина Південної Кореї До Квона було засуджено судом Чорногорії до чотирьох місяців ув'язнення після того, як його визнали винним у підробці документів. Про це повідомляє CoinDesk.

Суд Підгориці у понеділок, 19 червня, оголосив вирок, додавши, що час, проведений в ув'язненні, буде включено до строку покарання. Також суддя підтвердив, що Квон перебуватиме під «екстрадиційним арештом» протягом шести місяців, доки розглядається запит Південної Кореї.

У чому звинувачують До Квона

Восени 2022 року влада Південної Кореї видала ордер на арешт До Квона та ще п'ятьох осіб за фінансовими звинуваченнями. У вересні Інтерпол подав повідомлення з вимогою його арешту. Якщо Квона визнають винним, йому може загрожувати безпрецедентний вирок у Південній Кореї, а саме 40 років ув'язнення.

За даними аналітичної компанії Elliptic, інвестори в UST і Luna втратили близько $42 млрд. Потрясіння на ринку цифрових активів, що послідували за цим, призвели до краху низки великих компаній.

До Квона й іншого керівника компанії Terra Хан Чанг Джуна затримали наприкінці березня 2023 року в аеропорту столиці Чорногорії Підгориці під час спроби вилетіти з країни до Дубаю за підробленими документами.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Суд у справі До Квона

З моменту арешту До Квона і Хан Чанг Джуна вони залишаються під вартою, попри те, що минулого тижня суд схвалив звільнення під заставу $436 000. Приймаючи рішення про заставу, суд урахував тяжкість кримінального злочину, особисті та сімейні обставини підсудних, їхнє становище і навіть майновий стан осіб, які внесли заставу.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024