Засновника Terraform Labs випустили під заставу

Засновника Terraform Labs випустили під заставу

Суд визнав, що суми $436 000 буде достатньо для запобігання втечі До Квона.

Співзасновника Terraform Labs (TFL) До Квона випустили із в'язниці у Чорногорії після внесення застави у розмірі $436 000. Про це повідомляє міський суд Підгориці.

Під заставу також вийшов колишній фінансовий директор компанії Хан Чан Чжун. Квон та Чжун залишаться під домашнім арештом до наступних засідань суду. Якщо вони спробують залишити місце проживання або вчинять інші порушення, заставу буде конфісковано. За дотриманням наглядових заходів стежитиме поліція.

Приймаючи рішення про заставу, суд урахував тяжкість кримінального правопорушення, особисті та сімейні обставини підсудних, їхній майновий стан, а також майновий стан осіб, які внесли заставу. В результаті було встановлено, що можливість втрати застави у розмірі $436 000 має сильний вплив, щоб відбити бажання відповідачів втекти. Крім того, суд взяв до уваги, що під час процедури потрібно перевірити справжність проїзних документів і посвідчень особи, нібито виданих компетентним органом Бельгії.

Крах екосистеми Terra

До Квон є одним із засновників Terraform Labs, емітента стейблкоїна TerraUSD та криптовалюти Luna. Terra зіткнулася із серйозними проблемами у 2022 році.

Восени 2022 року влада Південної Кореї видала ордер на арешт До Квона та ще п'ятьох осіб за фінансовими звинуваченнями. У вересні Інтерпол подав повідомлення з вимогою його арешту. Якщо Квона визнають винним, то йому може загрожувати безпрецедентний вирок у Південній Кореї, а саме 40 років ув'язнення.

За даними аналітичної компанії Elliptic, інвестори в UST і Luna втратили близько $42 млрд. Потрясіння на ринку цифрових активів, що послідували за цим, призвели до краху низки великих компаній.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Затримання й арешт До Квона

Правоохоронці затримали До Квона у Підгориці, коли той намагався вилетіти до Дубаю за підробленими документами.

Через кілька годин після затримання федеральна прокуратура Нью-Йорка звинуватила співзасновника Terraform Labs у шахрайстві з цінними паперами, а також у введенні інвесторів в оману.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023