Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення

Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення

Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами.

Правоохоронці затримали у Подгориці (Чорногорія) засновника компанії Terraform Labs До Квона. Він намагався вилетіти у Дубай за підробленими документами, повідомляє Міністерство внутрішніх справ Чорногорії у Twitter.

За кілька годин після затримання федеральна прокуратура Нью-Йорка висунула До Квону звинувачення у шахрайстві з цінними паперами, а також у введенні інвесторів в оману.

Історія До Квона та Terraform Labs

До Квон заснував компанію Terraform Labs, яка випустила стейблкоїн TerraUSD та криптовалюту Luna.

Бичий ринок 2021 і початку 2022 року спровокував зростання вартості Luna до $40 млрд.

У травні 2022 року ціна на Luna знизилася, запустивши так звану «спіраль смерті», яка спровокувала й обвал TerraUSD. Холдери Luna і TerraUSD втратили все.

Восени 2022 року влада Південної Кореї видала ордер на арешт До Квона і ще п'яти осіб за фінансовими звинуваченнями. У вересні Інтерпол випустив повідомлення з вимогою його арешту.

Комісія з цінних паперів Сполучених Штатів висунула звинувачення До Квону в обмані інвесторів за допомогою криптовалютних схем ще в лютому цього року.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Банкрутство великих криптокредиторів

Через банкрутства компаній Terra Luna, Three Arrows Capital та Celsius у 2022 роцi власники біткоїнів почали активно виводити свої монети з біткоїн-бірж.

У червні чистий відтік із бірж становив 119 000 біткоїнів. Це стало найвищим показником з листопада 2020 року.

США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів У новому законопроєкті про оподаткування повністю відсутні нові положення щодо видобутку цифрових валют. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Місячний приріст резервів цієї категорії власників досяг історичного максимуму і становив 24 600 біткоїнів. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Інвестори не очікують проблем з ліквідністю у разі чергового підвищення ліміту держборгу в США. Дмитро Харьков 29 травня 2023