Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення

Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення

Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами.

Правоохоронці затримали у Подгориці (Чорногорія) засновника компанії Terraform Labs До Квона. Він намагався вилетіти у Дубай за підробленими документами, повідомляє Міністерство внутрішніх справ Чорногорії у Twitter.

За кілька годин після затримання федеральна прокуратура Нью-Йорка висунула До Квону звинувачення у шахрайстві з цінними паперами, а також у введенні інвесторів в оману.

Історія До Квона та Terraform Labs

До Квон заснував компанію Terraform Labs, яка випустила стейблкоїн TerraUSD та криптовалюту Luna.

Бичий ринок 2021 і початку 2022 року спровокував зростання вартості Luna до $40 млрд.

У травні 2022 року ціна на Luna знизилася, запустивши так звану «спіраль смерті», яка спровокувала й обвал TerraUSD. Холдери Luna і TerraUSD втратили все.

Восени 2022 року влада Південної Кореї видала ордер на арешт До Квона і ще п'яти осіб за фінансовими звинуваченнями. У вересні Інтерпол випустив повідомлення з вимогою його арешту.

Комісія з цінних паперів Сполучених Штатів висунула звинувачення До Квону в обмані інвесторів за допомогою криптовалютних схем ще в лютому цього року.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Банкрутство великих криптокредиторів

Через банкрутства компаній Terra Luna, Three Arrows Capital та Celsius у 2022 роцi власники біткоїнів почали активно виводити свої монети з біткоїн-бірж.

У червні чистий відтік із бірж становив 119 000 біткоїнів. Це стало найвищим показником з листопада 2020 року.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023